szczypce ze szczękami okrągłymi i półokrągłymi

W tej kategorii znajdują się profesjonalne szczypce ze szczękami okrągłymi i półokrągłymi. Znajdują one zastosowanie przy różnego typu pracach montażowych i serwisowych, służą m.in. do zakręcania drutów czy chwytania i przytrzymywania różnych elementów. Oferujemy szczypce okrągłe oraz szczypce półokrągłe o różnej długości szczęk i z różnymi rękojeściami, w tym z rękojeściami izolowanymi do prac pod napięciem.


Szczypce okrągłe

Szczypce okrągłe to podstawowe narzędzia ręczne znajdujące zastosowanie w wielu pracach monterskich, serwisowych, montażowych i naprawczych. W tej kategorii oferujemy Państwu szczypce okrągłe oraz szczypce półokrągłe, które zapewnią odpowiednią manewrowość m.in. w chwytaniu i przytrzymywaniu niewielkich elementów czy do skręcania kabli lub drutów.

Szczypce okrągłe nie tylko dla elektryków

Narzędzia ręczne dostępne w naszym asortymencie wyposażane są w wygodne ergonomiczne rękojeści, które redukują poślizg dłoni. Dysponujemy także szczypcami wyposażonymi w rękojeści izolowane, które sprawdzą się podczas różnorodnych prac pod napięciem.

Szczęki okrągłe czy półokrągłe - jakie wybrać?

Zależnie od rodzaju szczęk, prezentowane narzędzia ręczne sprawdzą się do nieco innych zastosowań. Szczypce ze szczękami półokrągłymi okażą się lepszym rozwiązaniem do wygodnego chwytania różnorodnych niewielkich elementów montażowych, śrubek, drutów czy innych komponentów w ciasnych i trudno dostępnych miejscach - np. w obudowach urządzeń RTV i AGD, w pracach elektronicznych czy podczas różnorodnych prac w szafach i aparatach elektrycznych.

Zwykle tego typu narzędzia posiadają ząbkowane końcówki oraz boczne noże do cięcia przewodów i ich izolacji. Oferujemy sprzęt ze szczękami odgiętymi pod kątem oraz ze szczękami prostymi.

Szczypce ze szczękami okrągłymi okażą się świetnym rozwiązaniem do wykonywania różnorodnych pętli, zagięć, opasek oraz do innych precyzyjnych prac z przewodami, kablami oraz drutami. Każde narzędzia ręczne znajdujące się w asortymencie naszego sklepu spełniają aktualne atesty oraz normy - m.in. normę DIN ISO 5745.

Zapraszamy do kontaktu

Asortyment naszego sklepu tworzony jest wyłącznie przez najlepszej jakości narzędzia i urządzenia pochodzące od sprawdzonych i renomowanych marek. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty lub wątpliwości związane z zakupem, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania i wspomożemy w podjęciu zakupowej decyzji.