szczypce tnące półokrągłe 200mm w izolacji VDE do 1000V, Knipex [26 16 200]
-
Producent:
-
Kod producenta:26 16 200
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1576 pkt. |
Szczypce tnące półokrągłe 200mm w izolacji VDE do 1000V, Knipex [26 16 200]
Profesjonalne szczypce izolowane zgodnie z normą VDE do pracy pod napięciem do 1000V.
Wyposażone w wygodną, dwukomponentową rękojeść oraz wydłużane, półokrągłe, chromowane szczęki z ząbkowaniem krzyżowym, ułatwiające pracę w trudno dostępnych miejscach.
Wykonane z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej, kutej i hartowanej olejowo.
Posiadają indukcyjnie hartowane ostrza (ok. 61 HRC) do cięcia drutu miękkiego, średnio twardego i twardego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szczypce tnące półokrągłe 200mm w izolacji VDE do 1000V, Knipex [26 16 200]
- rękojeści są izolowane według norm VDE i umożliwiają bezpieczną pracę pod napięciem do 1000V,
- niezastąpione wszędzie tam gdzie potrzebna jest niezawodność, szczególnie przydatne w miejscach trudno dostępnych,
- szczęki i końcówki mają bardzo dużą wytrzymałość na skręcanie i odkształcanie,
- szczypce mają wygodną, dwukomponentowa rękojeść z tworzywa sztucznego, oraz półokrągłe wydłużane, ząbkowane krzyżowo szczęki, chromowane,
- przeznaczone do chwytania różnych materiałów,
- posiadają ostrza do cięcia drutu miękkiego, średnio twardego i twardego,
- ostrza są oddzielnie hartowane indukcyjnie a ich twardość to ok. 61 punktów w skali HRC,
- wykonane ze stali chromowo-wanadowej, kutej i hartowanej olejowo,
PARAMETRY TECHNICZNE SZCZYPIEC ZE SCZĘKAMI PÓŁOKRĄGŁYMI [26 16 200]
- długość całkowita: 200mm,
- długość szczęki (L3): 73mm,
- wymiar (W3): 18mm,
- wymiar (T1): 9,5mm,
- wymiar (W4): 3,0mm,
- wymiar (T2): 2,5mm,
- wykończenie szczypiec: chromowane,
- wykończenie główki: chromowane,
- rękojeści: wielokomponentowe, VDE,
- waga: 206 g,
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 206 g |
| EAN: | 4003773022831 |
| długość szczęk: | 73 mm |
| typ szczęki: | półokrągłe |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| złącze skręcane: | nie |
| sprężyna zwrotna: | nie |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.2 kg |
| długość opakowania: | 21.1 cm |
| szerokość opakowania: | 6.6 cm |
| wysokość opakowania: | 3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
