szczypce montażowe, szczęki półokrągłe krótkie, 200 mm, rękojeść z tworzywa, Knipex [28 21 200]
-
Producent:
-
Kod producenta:28 21 200
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1211 pkt. |
Profesjonalne szczypce montażowe z krótkimi półokrągłymi szczękami, firmy Knipex model [30 21 190], przeznaczone do chwytania różnego rodzaju materiałów. Fosforowane, czernione a główka polerowana.
Ze względu a swą zwartą budowę, duże przełożenie szczypce przeznaczone są do prac montażowych, wymagających dużo siły.
Szczypce o długości 200 mm mają wygodną rękojeść z tworzywa sztucznego, oraz półokrągłe krótkie, ząbkowane szczęki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce montażowe, szczęki krótkie, półokrągłe firmy Knipex model [28 21 200]:
- przeznaczone do prac montażowych, wymagających dużo siły,
- szczypce mają wygodną, rękojeść z tworzywa sztucznego, oraz półokrągłe krótkie, ząbkowane szczęki, fosforowane, czernione,
- wykonane ze stali elektrycznej chromowo-wanadowej, kutej i hartowanej olejowo,
parametry szczypiec ze szczękami półokrągłymi [28 21 200]:
- długość całkowita: 190 mm,
- długość części chwytającej (szczęki) L3: 34 mm,
- wymiar W3: 13,5 mm,
- wymiar T1: 10,5 mm,
- wymiar W4: 3,0 mm,
- wymiar T2: 3,0 mm,
- wykończenie szczypiec: fosforowane, czernine,
- wykończenie główki: polerowana,
- rękojeści: tworzywo sztuczne,
- waga: 187 g,
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 187 g |
| EAN: | 4003773028246 |
| długość szczęk: | 34 mm |
| typ szczęki: | półokrągłe |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| złącze skręcane: | nie |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.183 kg |
| długość opakowania: | 19.9 cm |
| szerokość opakowania: | 5.3 cm |
| wysokość opakowania: | 1.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
