poziomice elektroniczne

Poziomice elektroniczne to zaawansowane libellowe instrumenty pomiarowe wyposażone w cyfrowe moduły pomiaru nachylenia. Poziomica elektroniczna zapewnia możliwie największą precyzję pomiaru, marginalizując zarówno błędy pomiarowe, jak i błędy powodowane przez nieprawidłowy odczyt pomiaru.
Dzięki temu poziomica elektroniczna doskonale sprawdzi się do szczególnie wymagających prac budowlanych, inżynierskich i konstrukcyjnych - np. przy spawaniu elementów stalowych czy układaniu konstrukcji drewnianych. Do takich zastosowań idealna okaże się zarówno poziomnica elektroniczna Stabila, jak i poziomnica firmy Stanley o wysokiej dokładności pomiaru oraz szerokim zakresie pomiarowym.


Poziomnica elektroniczna dla najbardziej wymagających

Poziomnica elektroniczna jest niezwykle łatwa i intuicyjna w obsłudze. Jej użytkowanie sprowadza się do ustawienia jednostek pomiarowych, blokowania wskazań czy wprowadzania wartości kątowych pochylenia wprost z prostego panelu sterowania.

Niektóre instrumenty pomiarowe znajdujące się w ofercie naszego sklepu dodatkowo emitują sygnał akustyczny przy odpowiednim wypozycjonowaniu urządzenia w pionie lub poziomie. Dzięki temu poziomowanie elementów konstrukcyjnych, mebli czy materiałów budowlanych może odbywać się bez potrzeby patrzenia na wskazania sprzętu pomiarowego.

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami narzędzi pomiarowych, dzięki czemu każda poziomnica elektroniczna dostępna w naszym asortymencie zagwarantuje możliwie najlepszą precyzję pomiarową oraz wysoką odporność na pracę w trudnych warunkach. Oferujemy narzędzi m.in. marek Stabila oraz Stanley. Stabila to jeden z lepszych i najchętniej wybieranych przez polskich fachowców producentów wysokiej jakości instrumentów pomiarowych.

Niemal każda poziomnica elektroniczna dostępna w naszej ofercie gwarantuje dokładność elektronicznego pomiaru na poziomie +/- 0,1o. Najbardziej dokładna poziomica elektroniczna w ofercie pozwoli na wykonanie pomiaru o dokładności nawet +/- 0,05o, przy zachowaniu zakresu pomiaru kątomierza 0-180o lub 0-270o.

W przypadku pytań dotyczących naszej oferty, zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszego sklepu.