wiertła

W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroką gamę wierteł do wiercenia w szerokiej palecie materiałów np. wiertła do betonu, wiertła do dachówek i skał, wiertła do drewna, wiertła do granitu, wiertła do metalu, wiertła do płytek ceramicznych i gresowych, wiertła do szkła a także wiertła stopniowe, wiertła uniwersalne Multicut, akcesoria do wierteł i zestawy wierteł.
Wiertła oferujemy pojedynczo jak i pakowane w różnego typu kompletach co ułatwia przechowywanie i transport.


Wiertła do metalu

Wiertła do metalu oferujemy wykonane w różnej technologii, wiertła szlifowane, wiertła walcowane i o różnym sposobie ostrzenia wierzchołka. Wiertłami do metalu można wiercić w różnych rodzajach stali w tym stalach nierdzewnych, żaroodpornych czy wysokostopowych. Oferujemy również wiertła do wiercenia w metalach miękkich jak aluminium, miedź, brąz, mosiądz czy inne stopy. Wiertła do metalu oferujemy z różnym systemem mocowań (cylindryczne/walcowe jak i na stożek Morse'a). Sprzedajemy wiertła wykonane ze stali szybkotnącej HSS, ze stali HSS z domieszką kobaltu HSS-Co czy wiertla węglikowe.

Wiertła do betonu

Kolejną kategorią wierteł oferowaną przez nasza firmę są wiertła do betonu, cegieł, płytek ceramicznych, skał i innych materiałów budowlanych. Nasza oferta jest również bardzo bogata i obejmuje wiertła do betonu z uchwytem walcowym, z mocowaniem SDS+, wiertła do betonu do młotów obrotowo-udarowych SDS-max, koronki wiertnicze i wiertła przebiciowe SDS-max. Rekomendujemy wiertła do wiercenia w płytkach ceramicznych czy najtwardszych płytkach gresowych Keramo Extreme.

Wiertła do drewna

Wiertła do drewna pozwalają wiercić w każdym rodzaju drewna, również w twardych gatunkach drewien egzotycznych, można nimi wiercić w płytach wiórowych, płytach OSB, sklejkach czy płytach meblowych MDF. Posiadamy klasyczne wiertła do drewna, jak również wiertła piórkowe, świdry o średnicy do 32mm i długości do 620mm, jak również wiertła okuciowe.