szlifierko-polerki elektryczne

Szlifierko-polerka to dwufunkcyjne narzędzie zasilane elektrycznie, które umożliwia sprawne obrabianie zgrubne i wykańczające powierzchni metalowych, drewnianych, kamiennych, a także powierzchni z tworzyw sztucznych i lakierowanych.


Starannie wyselekcjonowane elektronarzędzia do obróbki powierzchni

W tej kategorii produktowej oferujemy Państwu starannie wyselekcjonowaną ofertę szlifierko-polerek dostępnych na rynku. Wśród naszego asortymentu znajdą Państwo szlifierki mimośrodowe, szlifierki kątowe, polerki do kamienia i wiele innych specjalistycznych urządzeń do obróbki różnego rodzaju powierzchni.

Profesjonalna szlifierka polerka dla wymagających

Szeroka oferta asortymentowa pozwala nam zaoferować klientom elektronarzędzia o najróżniejszych konstrukcjach oraz dysponujących szerokim zakresem parametrów technicznych, co zapewnia łatwy i precyzyjny dobór narzędzia do konkretnych zastosowań. Nasza oferta kierowana jest zarówno do profesjonalistów, jak i mniej wymagających amatorów.

Dysponujemy polerkami i szlifierkami generującymi moc znamionową na poziomie od 440 do aż 1600 W i rozpędzającymi się na biegu jałowym do nawet 7800 obr./min. Nasze urządzenia są kompatybilne z tarczami o średnicy 125, 150 oraz 180 mm. Niemal każda polerka dostępna w naszej ofercie wyposażona jest funkcje: "Antyrestart", łagodny rozruch, regulację prędkości obrotowej czy w system tłumienia drgań. Wszystkie te funkcje przedkładają się bezpośrednio na zachowanie najwyższej ergonomii, co zwiększa komfort oraz wydajność obróbki.

Polerka do pracy na sucho i na mokro

Każda polerka do szlifowania i polerowania metalu, drewna czy tworzyw sztucznych zaprojektowana została do wydajnej pracy na sucho, bez konieczności stosowania natryskiwania wodą w celu ochłodzenia i zabezpieczenia obrabianej powierzchni.

Z kolei niemal każda szlifierko polerka do kamienia wyposażona jest w system pracy na mokro, podając ciecz za pomocą dysz, dbając o równomierny dopływ wody, eliminując pylenie i zapobiegając nagrzewaniu się obrabianej powierzchni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem

Bogaty asortyment naszego sklepu pozwoli Państwu bez większych problemów na dobór odpowiedniego elektronarzędzia dostosowanego do rodzaju pracy, powierzchni oraz osobistych preferencji względem konstrukcji i parametrów technicznych. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu!