szczypce półokrągłe wydłużone bez ucinaka 125mm, rękojeść wielokomponentowa, Bahco [2431G-125]
-
Producent:
-
Kod producenta:2431G-125
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1081 pkt. |
Profesjonalne szczypce ze szczękami półokrągłymi, wydłużonymi bez ucinaka firmy Bahco model [2431G-125], przeznaczone do chwytania różnego rodzaju materiałów. Czernione i zabezpieczone antykorozyjnie.
Szczypce o długości 125mm mają dwukomponentową, wygodną rękojeść, oraz półokrągłe wydłużane, ząbkowane szczęki. Nie posiadają części tnącej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce, szczęki półokrągłe i wydłużane bez ucinaka firmy Bahco model [2431G-125]:
- półokrągłe żłobkowane szczęki do chwytania płaskich i okrągłych materiałów z doskonałym dostępem w ograniczonych przestrzeniach,
- dwukomponentowe rękojeści ERGO z miękką, termoplastyczną powierzchnią na twardym polipropylenie zapewniają dobry chwyt,
- szczypce zaprojektowane zgodnie z ideą i koncepcją narzędzi ERGO™,
- szczypce mają smukłe, półokrągłe i wydłużone szczęki ząbkowane BEZ UCINAKA,
- wyposażone zostały w sprężynę powrotną z funkcją włączenia / wyłączenia,
- fosforanowe (czernione) wykończenie zabezpiecza przed korozją,
- wykonane zostały z wysokiej jakości stali stopowej,
- wykonane zgodnie z normą ISO 5745
parametry szczypiec ze szczękami półokrągłymi, Bahco [2431G-125]:
- długość całkowita szczypiec A: 125 mm,
- długość części chwytającej (szczęki) B: 21 mm,
- wymiar C: 15,0 mm,
- wymiar D: 7,8 mm,
- wymiar E: 2,5 mm,
- wymiar F: 2,0 mm,
- wykończenie szczypiec: fosforanowane, zabezpieczane antykorozyjnie,
- rękojeści: wielokomponentowe,
- waga: 105 g,
| długość całkowita: | 125 mm |
| waga: | 105 g |
| EAN: | 7314150447015 |
| długość szczęk: | 21 mm |
| typ szczęki: | półokrągłe |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| złącze skręcane: | nie |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.094 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
