    2431G-125
108,07zł brutto
87,86zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1081 pkt.
Szczypce o długości 125mm mają dwukomponentową, wygodną rękojeść, oraz półokrągłe wydłużane, ząbkowane szczęki. Nie posiadają części tnącej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
profesjonalne szczypce, szczęki półokrągłe i wydłużane bez ucinaka firmy Bahco model [2431G-125]:
  • szczypce zaprojektowane zgodnie z ideą i koncepcją narzędzi ERGO™,
  • szczypce mają smukłe, półokrągłe i wydłużone szczęki ząbkowane BEZ UCINAKA,
  • wyposażone zostały w sprężynę powrotną z funkcją włączenia / wyłączenia,
  • fosforanowe (czernione) wykończenie zabezpiecza przed korozją,
  • wykonane zostały z wysokiej jakości stali stopowej,
  • wykonane zgodnie z normą ISO 5745
parametry szczypiec ze szczękami półokrągłymi, Bahco [2431G-125]:
  • długość całkowita szczypiec A: 125 mm,
  • długość części chwytającej (szczęki) B: 21  mm,
  • wymiar C: 15,0 mm,
  • wymiar D: 7,8 mm
  • wymiar E: 2,5 mm,
  • wymiar F: 2,0 mm,
  • wykończenie szczypiec: fosforanowane, zabezpieczane antykorozyjnie,
  • rękojeści: wielokomponentowe,
  • waga: 105 g,
długość całkowita: 125 mm
waga: 105 g
EAN: 7314150447015
długość szczęk: 21 mm