szczypce półokrągłe wydłużone 160mm, rękojeść wielokomponentowa, Irimo [612-160-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:612-160-1
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 599 pkt. |
Szczypce półokrągłe wydłużane 160mm z funkcją cięcia firmy Irimo [612-160-1] z wielokomponentowymi rękojeściami o długości 160mm to jedne z najlepszych szczypiec półokrągłych w tej klasie na rynku.
Wykonane zostały ze stali o wysokiej wytrzymałości, a krawędzie tnące zahartowane zostały do 58-65HRc.
Szczypce wydłużane przeznaczone do codziennego użytku zarówno w domu jak i warsztacie, również do cięcia drutu miedzianego i twardego,
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szczypce półokrągłe wydłużane 160mm z funkcją cięcia firmy Irimo [612-160-1]:
- jedne z najlepszych szczypiec półokrągłych w tej klasie na rynku.
- przeznaczone do codziennego użytku zarówno w domu jak i warsztacie,
- szczypce mają wygodne, dwukomponentowe rękojeści wykonane z tworzywa,
- szczypce wydłużane wykonane zostały ze stali o wysokiej wytrzymałości,
- krawędzie tnące zahartowane zostały do 58-65HRc.
- znakomicie sprawdzają się przy cięciu drutu miedzianego i twardego,
- szczypce wykonane zostały zgodnie z normą ISO 5745.
szczypce półokrągłe wydłużane [612-160-1]:
- długość całkowita L: 160 mm,
- długość szczęk L1: 61,5 mm,
- wymiar W1: 16,5 mm,
- wymiar W2: 49 mm,
- wymiar T1: 10 mm,
- zakres cięcia w miedzi: 1,6 mm,
- zakres ciecia drutu twardego: 1,0 mm,
- waga: 140 g,
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 140 g |
| EAN: | 8414909203189 |
| długość szczęk: | 61,5 mm |
| typ szczęki: | półokrągłe |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| złącze skręcane: | nie |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.140 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
