ukośnice elektryczne

W tej kategorii znajdziesz elektryczne ukośnice z przesuwną i odchylana od pionu głowicą oraz ze stołem obrotowym i blokadą do rowkowania umożliwiającą ustawienie głębokości cięcia. Pilarki tarczowe do cięcia wzdłużnego i poprzecznego, umożliwiające precyzyjne docinanie elementów drewnianych, z tworzyw sztucznych lub aluminium w zależności od zastosowanej tarczy pilarskiej. Znajdziesz tu także ukośnice wyposażone w znacznik laserowy do wyznaczania linii cięcia i system do odsysania pyłu.


Ukośnica do metalu

W tej kategorii oferujemy wysokiej jakości elektryczne ukośne piły do metalu, drewna oraz innych powszechnych materiałów. Dysponujemy urządzeniami tnącymi, które łączy wysoka niezawodność, funkcjonalność, świetne parametry techniczne oraz atrakcyjna cena. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Piła do metalu - szeroka oferta dla wymagających

W asortymencie naszego znajduje się znajdą Państwo urządzenia tnące, które umożliwiają maksymalną głębokość cięcia przy kącie 90 stopni na poziomie 52x300 -110x303 mm oraz 35x203-102x255 mm głębokości cięcia pod kątem 45 stopni.

Oferujemy ukośnice elektryczne akumulatorowe oraz sieciowe. Każda elektryczna piła kątowa do metalu wyposażona jest w systemy zabezpieczające przed przegrzaniem urządzenia. Niejedna bardziej profesjonalna piła ukośnica elektryczna wyposażona jest w system wskazywania linii cięcia, w prowadnicę, która pozwala na powtarzanie wykonanych cięć, w system ułatwiający ustawianie kątów skosu czy w system odsysania pyłu.

Piła ukośnica do metalu, jakiej potrzebujesz

Każda piła do cięcia metalu dysponuje odpowiednią mocą, aby sprostać efektywnej realizacji cięć wzdłużnych i poprzecznych. Posiadamy urządzenia tnące do metalu o mocy 1010-2100 W, które są kompatybilne z tarczami o średnicy 190-305 mm.

Urządzenia tnące znajdujące się w tej kategorii z powodzeniem sprawdzą się zarówno do zgrubnego przecinania dużych metalowych elementów, jak i do precyzyjnego cięcia małych detali wykonanych zarówno z metalu, jak i drewna oraz tworzyw sztucznych.

Piła ukosowa do metalu sprawdzi się również w roli narzędzia do cięcia drewna - zarówno niewielkich elementów drewnianych, jak i wielkogabarytowych elementów konstrukcyjnych. Dzięki szerokiej funkcjonalności i przemyślanym rozwiązaniom konstrukcyjnym prezentowane urządzenia tnące mogą być wyposażane w tarcze tnące dedykowane drewnu oraz innym miękkim materiałom.

W przypadku pytań lub wątpliwości związanych za naszym asortymentem, zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami. Służymy pomocą oraz wsparciem na każdym etapie współpracy.