wiertarki elektryczne

Profesjonalne jedno i dwubiegowe elektryczne wiertarki udarowe i bez udaru, najbardziej znanych producentów DeWALT, MAKIA i Black&Decker. Idealne narzędzia do intensywnych prac. Wysoka jakość wykonania wiertarek oraz liczne zabezpieczenia zwiększają bezpieczeństwo pracy. W tej kategorii znajdziesz również wysokiej klasy elektryczne wiertarki kątowe, które ułatwią pracę w trudno dostępnych miejscach oraz wiertarki ze stopą magnetyczną, przeznaczone do precyzyjnego wiercenia. Postaw na jakość i kup profesjonalną wiertarkę elektryczną!


Wiertarki elektryczne

Wiertarki elektryczne to podstawowe wyposażenie zarówno każdego majsterkowicza, osoby remontującej dom czy profesjonalnego fachowca z branży budowlanej, przemysłowej, meblarskiej czy ślusarskiej. W tej kategorii oferujemy profesjonalne wiertarki dostosowane do potrzeb każdego klienta.

Wiertarka elektryczna dla wymagających

Każda wiertarka dwubiegowa i jednobiegowa oferowana w naszym asortymencie to sprawdzony produkt pochodzący od renomowanych, uznanych i popularnych producentów elektronarzędzi. Dysponujemy możliwie najlepszymi urządzeniami idealnie sprawdzającymi się zarówno w lekkich, jak i trudniejszych pracach. Nasze wiertarki udarowe i bez udaru, kątowe czy stopowe zapewniają możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa, ergonomii i komfortu pracy, jednocześnie gwarantując możliwie najlepsze parametry techniczne.

Każda wiertarka z udarem oraz bez udaru pozwoli Państwu uzyskać niezwykłą precyzję wiercenia przy jednoczesnym zachowaniu dużej mocy i siły. Wiertarka udarowa doskonale sprawdzi się do wiercenia w twardych materiałach - takich jak beton czy płytki ceramiczne. Urządzenia bez udaru pozwolą na sprawne wykonywanie otworów w miększych materiałach - np. drewnie, płycie karton-gipsowej czy płytach wiórowych.

Wiertarki kątowe to specjalistyczny rodzaj elektronarzędzi wykorzystywanych przez profesjonalistów do wiercenia w trudno dostępnych miejscach. Choć z reguły jest to sprzęt niewielkich gabarytów, pozwala na precyzyjne wykonywanie otworów również w twardszych materiałach.

Wiertarki magnetyczne wyposażone w stopę z elektromagnesem dedykowane są precyzyjnym pracom w wierceniu w stali, stopach metali oraz w innych twardych i miękkich materiałach.

Zachęcamy do kontaktu

Jeżeli mają Państwo pytania związane z asortymentem naszego sklepu lub chcą dopytać o szczegóły naszej oferty, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Służymy pomocą i wsparciem na każdym etapie współpracy. Oferujemy również fachowe doradztwo związane z doborem elektronarzędzi.