szczypce półokrągłe wydłużone 160mm, rękojeść wielokomponentowa, Knipex [30 25 160]
-
Producent:
-
Kod producenta:30 25 160
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za: 4 dni |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1194 pkt. |
Profesjonalne szczypce ze szczękami półokrągłymi, wydłużonymi firmy Knipex model [30 25 160], przeznaczone do chwytania różnego rodzaju materiałów.
Szczypce o długości 160mm mają dwukomponentową, wygodną rękojeść, oraz półokrągłe wydłużane, ząbkowane szczęki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce półokrągłe wydłużane firmy Knipex model [30 25 160]:
- szczypce mają wygodną, dwukomponentową rękojeść, oraz półokrągłe wydłużane, ząbkowane szczęki,
- przeznaczone do chwytania różnych materiałów,
- wykonane ze stali elektrycznej chromowo-wanadowej, kutej i hartowanej olejowo,
parametry szczypiec ze szczękami półokrągłymi [30 25 160]:
- długość całkowita: 160 mm,
- długość części chwytającej (szczęki) L3: 50 mm,
- wymiar W3: 16,5 mm,
- wymiar T1: 9,5 mm,
- wymiar W4: 3,0 mm,
- wymiar T2: 2,5 mm,
- wykończenie szczypiec: chromowane,
- wykończenie główki: chromowana,
- rękojeści: wielokomponentowe,
- waga: 151 g,
| długość całkowita: | 160 mm |
| EAN: | 4003773035060 |
| długość szczęk: | 50 mm |
| typ szczęki: | półokrągłe |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| złącze skręcane: | nie |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.163 kg |
| długość opakowania: | 16.8 cm |
| szerokość opakowania: | 6 cm |
| wysokość opakowania: | 1.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
