    2431G-160
125,91zł brutto
102,37zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 4
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1259 pkt.
Szczypce o długości 160mm mają dwukomponentową, wygodną rękojeść, oraz półokrągłe wydłużane, ząbkowane szczęki. Nie posiadają części tnącej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
profesjonalne szczypce, szczęki półokrągłe i wydłużane bez ucinaka firmy Bahco model [2431G-160]:
  • wykonane zgodnie z normą ISO 5745
parametry szczypiec ze szczękami półokrągłymi, Bahco [2431G-160]:
  • długość całkowita szczypiec A: 160 mm,
  • długość części chwytającej (szczęki) B: 50 mm,
  • wymiar C: 16,5 mm,
  • wymiar D: 8,8 mm
  • wymiar E: 3,0 mm,
  • wymiar F: 2,5 mm,
  • wykończenie szczypiec: fosforanowane, zabezpieczane antykorozyjnie,
  • rękojeści: wielokomponentowe,
  • waga: 170 g,
długość całkowita: 160 mm
waga: 170 g
EAN: 7314150447039
długość szczęk: 50 mm