zestawy narzędzi z wiertarko-wkrętarkami akumulatorowymi

Zestawy narzędzi akumulatorowych z wiertarko-wkrętarkami różnego typu znajdują szerokie zastosowanie. Zestawy te pakowane są zarówno w mocnych skrzyniach narzędziowych jak i w torbach. Umożliwia to wygodny transport i przechowywanie narzędzi. Dostępne są komplety z akumulatorową wiertarko-wkrętarką i różnymi konfiguracjami innych narzędzi akumulatorowych.


Zestaw narzędzi z wiertarko-wkrętarkami

Zestawy narzędzi akumulatorowych z wiertarko-wkrętarkami stanowią świetne rozwiązanie zarówno dla majsterkowiczów, którzy chcą kupić kompatybilne i komplementarne elektronarzędzia bezprzewodowe niezbędne w domu, warsztacie czy garażu, jak i dla specjalistów poszukujących sprawdzonych i niezawodnych urządzeń. W tej kategorii prezentujemy Państwu zestawy narzędzi pakowane w trwałych i estetycznych skrzyniach, torbach lub walizkach. Zapraszamy do zakupów.

Zestaw narzędzi akumulatorowych dla wymagających

Wybierając zestaw narzędzi akumulatorowych z wkrętarko-wiertarkami, możliwe jest kupienie za jednym razem wszystkiego, co niezbędne do wykonania większości prac wokół domu czy garażu.

Jednocześnie profesjonalny zestaw narzędzi umożliwi realizację specjalistycznych i wymagających prac remontowych, budowlanych, monterskich czy instalatorskich. Praktyczna walizka, skrzynia lub torba ułatwią transport narzędzi i sprawią, że sprzęt będzie mógł być bezpiecznie przechowywany.

W naszym sklepie znajdą Państwo wiele konfiguracji narzędzi akumulatorowych. Wśród nich m.in. kompleksowe zestawy, w których skład wchodzą: wiertarko-wkrętarki, komplet akumulatorów, wyrzynarki, szlifierki oscylacyjne, okulary robocze, wiertarki udarowe, ładowarki wysokonapięciowe, lasery samopoziomujące i wiele, wiele więcej.

Dzięki dużemu zróżnicowaniu zestawów narzędzi, w naszym asortymencie każdy znajdzie coś dla siebie.

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa – dlaczego warto w nią zainwestować?

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka to wyjątkowo uniwersalny, użyteczny oraz praktyczny sprzęt, który pozwala na wygodne wkręcanie i wykręcanie śrub oraz nakrętek, nawiercanie otworów czy rowków, a także mocowanie i instalowanie różnego rodzaju elementów konstrukcyjnych oraz budowlanych podczas prac monterskich czy remontowo-budowlanych.

Zasilane bezprzewodowo urządzenia zapewniają o wiele większą swobodę pracy oraz możliwość realizowania robót w miejscach bez dostępu do instalacji elektrycznej.

Decydując się na zakup wiertarko-wkrętarki w gotowym zestawie z komplementarnymi akcesoriami czy elektronarzędziami, możesz wygodnie i szybko wyposażyć się w niezbędny sprzęt pozwalający realizować Ci niemal wszystkie podstawowe oraz bardziej wymagające prace.

Na co zwracać uwagę, wybierając wiertarko-wkrętarkę zasilaną akumulatorowo?

Wybierając wkrętarko-wiertarki zasilane bezprzewodowo w gotowych zestawach, warto zwrócić uwagę nie tylko na parametry głównego elektronarzędzia, lecz także na zawartość zestawu.

Do najważniejszych kwestii, na które warto zwrócić uwagę, należy zaliczyć:

  • liczbę i parametry akumulatorów dostępnych w zestawie,
  • maksymalny moment obrotowy wraz z możliwością jego regulacji,
  • prędkość obrotową wraz z zakresem regulacji,
  • maksymalną średnicę wiercenia w drewnie.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu!

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Oferujemy wyłącznie sprawdzone zestawy renomowanych marek, m.in.: DeWALT, Makita oraz Black&Decker. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.