szlifierki mimośrodowe elektryczne

Elektryczne szlifierki mimośrodowe służą do szybkiego i dokładnego szlifowania drewna, metalu czy tworzyw sztucznych. Dzięki ruchowi mimośrodowemu tarczy uzyskujemy bardzo dobry efekt bez widocznych zarysowań. Dostępne są szlifierki mimośrodowe z tarczą 123, 125 i 150mm, zarówno do zastosowań profesjonalnych, marki DeWALT i Makita, jak i amatorskich marki Black+Decker. Tu znajdziesz także profesjonalne elektryczne szlifierko-polerki mimośrodowe.


Szlifierki mimośrodowe

Szlifierki mimośrodowe umożliwiają szybkie, skuteczne i precyzyjne szlifowanie powierzchni drewnianych, metalowych i wykonanych z tworzyw sztucznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą szlifierek mimośrodowych.

Wysokiej jakości elektryczne szlifierki mimośrodowe

Szlifierki mimośrodowe to profesjonalne szlifierki gwarantujące o wiele większą precyzję i jakość pracy względem szlifierek oscylacyjnych. Szlifierka rotacyjna podczas pracy łączy ruch oscylacyjny i obrotowy, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie szlifu zacierającego, a w konsekwencji możliwe jest zastosowanie o wiele drobniejszego papieru ściernego.

Konstrukcja oraz funkcjonalność prezentowanych szlifierek mimośrodowych sprawia, że mogą być one wykorzystywane zarówno do najbardziej precyzyjnych i delikatnych prac, jak i do intensywnego szlifowania zgrubnego. Z tego względu urządzenia te często stosowane są do wymagających prac renowacyjnych, remontowych, wykończeniowych czy do pracy w zakładach ślusarskich i meblarskich.

Sprawdzona szlifierka mimośrodowa do drewna, metalu i tworzyw sztucznych

Oferta naszego sklepu składa się z najlepszych i jednocześnie najpopularniejszych szlifierek mimośrodowych dostępnych na rynku. Przykładem może być niezwykle chętnie wybierana przez polskich fachowców szlifierka mimośrodowa 150mm Makita, która oferuje dużą wielkość stopy, dwa tryby pracy, łagodny rozruch czy mnóstwo innych funkcji zapewniających wygodną, sprawną i bezpieczną pracę operatorowi.

Do rekomendowanych przez naszych pracowników rozwiązań zalicza się także szlifierka mimośrodowa Makita, DeWalt czy Black&Decker ze stopą o szerokości 125 mm i mocą rzędu 220-480 W. Każde elektronarzędzie dostępne w naszym sklepie łączy doskonałą jakość, szeroką funkcjonalność i doskonałe możliwości obróbki każdej powierzchni.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące tego, jaką szlifierkę mimośrodową wybrać, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszymi doradcami, którzy kompleksowo doradzą i pomogą dobrać Państwu możliwie najlepsze rozwiązanie dostosowane do Państwa potrzeb i preferencji.