narzędzia wielofunkcyjne elektryczne

Elektryczne narzędzia wielofunkcyjne oscylacyjne to niezastąpione rozwiązanie do szerokiej palety prac remontowych czy wykończeniowych. Można nimi, stosując różne akcesoria, ciąć, szlifować, polerować, wycinać fugi, piłować itp... Urządzenia wielofunkcyjne zazwyczaj pakowane są w praktycznych skrzynkach wraz z różnymi niezbędnymi akcesoriami. Polecamy profesjonalne elektronarzędzia wielofunkcyjne marki DeWALT, Fein i Makita oraz urządzenia wielofunkcyjne dla majsterkowiczów od Black+Decker.


Elektronarzędzia wielofunkcyjne

Narzędzie wielofunkcyjne to niezwykle przydatne i uniwersalne urządzenie, które sprawdzi się w większości mniej wymagających prac remontowych, renowacyjnych, instalatorskich czy wykończeniowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą elektronarzędzi wielofunkcyjnych.

Urządzenie wielofunkcyjne jest idealne do większości prac w garażu i domu

Narzędzia wielofunkcyjne pozwalają na mnóstwo różnorodnych prac, a ich funkcjonalność uzależniona jest przede wszystkim od rodzaju zastosowanych akcesoriów czy nakładek. Wśród kluczowych funkcji tego typu urządzeń należy wymienić m.in. cięcie, szlifowanie, wycinanie fug, piłowanie czy polerowanie każdego rodzaju miękkiego materiału - w tym drewna, płyt drewnianych, włókien szklanych oraz innych tworzyw sztucznych.

Urządzenia prezentowane w tej kategorii swoją zasadę działania opierają na wysokowydajnych silnikach elektrycznych wprawiających element roboczy w oscylacje o wysokiej częstotliwości i niskiej amplitudzie. Dzięki temu gwarantują szybkie tempo i wydajność pracy.

Niemal wszystkie profesjonalne narzędzia oscylacyjne dostępne w tej kategorii wyposażone są w nowoczesne technologie i rozwiązania konstrukcyjne zapewniające wysoki komfort i ergonomię pracy. Wśród nich możemy wymienić m.in. system redukcji wibracji i hałasu, wysoką stabilność dzięki użyciu łożysk kulkowych i igiełkowych oraz metalowej głowicy przekładni czy elektroniczną regulację prędkości obrotowej.

Poza tym urządzenia dostępne w asortymencie naszego sklepu cechuje odpowiednio trwała, mocna i dobrze wyprofilowana obudowa oraz bogata liczba akcesoriów w zestawie zapewniających szerokie spektrum zastosowań urządzenia.

Tu znajdziesz swoje elektryczne narzędzie wielofunkcyjne

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą elektronarzędzi. Dysponujemy wyłącznie najlepszymi i starannie wyselekcjonowanymi modelami urządzeń i narzędzi od renomowanych i sprawdzonych marek. W przypadku pytań, służymy wsparciem i pomocą związaną z doborem i zakupem elektronarzędzi.