wiertarko-wkrętarki z udarem akumulatorowe

Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki udarowe pozwalają, oprócz wiercenia bez udaru np. w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych, również na wiercenie z udarem np. w cegle i betonie. Wykorzystując funkcję wiercenia z udarem należy stosować wiertła widiowe do wiercenia udarowego. Dostępna jest szeroka gama tych narzędzi, również z nowoczesnymi silnikami bezszczotkowymi.


Wiertarko-wkrętarka z udarem

Wiertarko-wkrętarki z udarem należą do wyjątkowo praktycznych elektronarzędzi, które sprawdzą się zarówno w sporadycznym użytku przez majsterkowiczów, jak i specjalistów pracujących w branży budowlanej czy w szeroko rozumianym sektorze przemysłowym lub usługowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą, którą stanowią starannie wyselekcjonowane wiertarko-wkrętarki udarowe.

Sprawdzona wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z udarem w świetnej cenie

W naszym sklepie znajdą Państwo wyłącznie najlepsze narzędzia akumulatorowe chętnie wybierane przez polskich fachowców. Dysponujemy produktami renomowanych i uznanych marek – m.in. marki DeWALT, MAKITA czy Black&Decker.

Każdy produkt zapewnia optymalne parametry techniczne do wydajnej i komfortowej pracy, a także wykonany jest z najwyższej jakości materiałów zapewniających wieloletnią i bezproblemową eksploatację. Wszystkie wiertarko wkrętarki z udarem opatrzone są wieloletnią gwarancją producentów.

W naszym sklepie każdego dnia dbamy o to, aby oferować klientom wyłącznie sprawdzone produkty w możliwie jak najlepszych cenach. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, którą tworzą najpopularniejsze wiertarko-wkrętarki z udarem wybierane zarówno przez majsterkowiczów, jak i specjalistów.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem wiertarko-wkrętarki z udarem?

Wiertarko-wkrętarka udarowa należy do grupy elektronarzędzi, których dobór powinien być poprzedzony dokładną analizą własnych potrzeb, preferencji i rodzaju wykonywanych prac. Przed zakupem wiertarko-wkrętarki z udarem warto zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów technicznych i parametrów urządzenia.

Przed kupnem narzędzia należy zapoznać się przede wszystkim z parametrami zasilającego go akumulatora. Poza tym warto zwrócić uwagę na liczbę narzędzi w zestawie, liczbę biegów urządzenia, maksymalny moment obrotowy oraz zakres jego regulacji czy prędkość obrotową i częstotliwość udaru.

Poza tym, wybierając wiertarko-wkrętarki z udarem, należy sprawdzić maksymalną średnicę wiercenia elektronarzędziem w drewnie, betonie oraz stali.

Parametry akumulatora

Napięcie oraz pojemność znamionowa należą do jednych z najważniejszych aspektów, na które należy zwrócić uwagę przed zakupem wiertarko-wkrętarki z udarem.

Napięcie znamionowe determinuje maksymalną moc i efektywność sprzętu, natomiast pojemność wpływa na czas pracy na jednym cyklu ładowania. Zwykle elektronarzędzia tego typu zasilane są akumulatorami o napięciu od 10,8 V do nawet 54 V. Najczęściej pojemność ogniw oscyluje w zakresie od 1,5 Ah do nawet 6 Ah.

Maksymalny moment obrotowy

Im większy moment obrotowy generowany przez wiertarko-wkrętarkę, tym sprzęt zapewni większą moc oraz efektywność pracy. Moment obrotowy jest szczególnie istotny zwłaszcza podczas wiercenia w twardych materiałach czy odkręcania zapieczonych śrub.

Zwykle wiertarko-wkrętarki z udarem dysponują momentem obrotowym do 40–50 Nm. Poza maksymalnym momentem istotna jest również jego płynna regulacja.

Maksymalna średnica wiercenia

Parametr ten determinuje efektywność wiercenia elektronarzędziem w drewnie, betonie czy stali. Zwykle dobrej jakości urządzenia pozwalają na wykonywanie otworów w drewnie w zakresie do 25–30 mm, w stali do 10–13 mm oraz w betonie 10–16 mm. Przed zakupem sprzętu warto określić, czy maksymalna średnica wiercenia pozwoli zrealizować planowane prace.

Zapraszamy do zakupów!

Serdecznie zachęcamy Państwa do zakupów w naszym sklepie. W przypadku pytań nasi doradcy służą kompleksowym wsparciem i pomocą na każdym etapie współpracy.