szczypce długie, półokrągłe, odgięte, 160mm, wielokomponentowa rękojeść, Irimo [613-160-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:613-160-1
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 719 pkt. |
Szczypce półokrągłe wydłużane odgięte 45º z funkcją cięcia firmy Irimo [612-160-1] z wielokomponentowymi rękojeściami o długości 160 mm to jedne z najlepszych szczypiec półokrągłych odgiętych w tej klasie na rynku.
Wykonane zostały ze stali o wysokiej wytrzymałości, a krawędzie tnące zahartowane zostały do 58-65HRc.
Szczypce wydłużane przeznaczone do codziennego użytku zarówno w domu jak i warsztacie, również do cięcia drutu miedzianego i twardego,
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szczypce półokrągłe wydłużane wygięte 45º, o długości 158 mm z funkcją cięcia firmy Irimo [613-160-1]:
- jedne z najlepszych szczypiec półokrągłych odgiętych w tej klasie na rynku.
- przeznaczone do codziennego użytku zarówno w domu jak i warsztacie,
- szczypce wydłużane wygięte 45º wykonane zostały ze stali o wysokiej wytrzymałości,
- krawędzie tnące zahartowane zostały do 58-65HRc.
- znakomicie sprawdzają się przy cięciu drutu miedzianego i twardego,
- szczypce wykonane zostały zgodnie z normą ISO 5745.
szczypce półokrągłe wydłużane [613-160-1]:
- długość całkowita L: 158 mm,
- długość szczęk L1: 48 mm,
- wymiar W1: 18 mm,
- wymiar W2: 50 mm,
- wymiar T1: 10,5 mm,
- zakres cięcia w miedzi: 1,6 mm,
- zakres ciecia drutu twardego: 1,0 mm,
- waga: 180 g,
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 132 g |
| EAN: | 8414909239348 |
| długość szczęk: | 48 mm |
| typ szczęki: | półokrągłe wygięte |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| złącze skręcane: | nie |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.140 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
