mieszarki elektryczne

Mieszarki elektryczne to narzędzia służące do profesjonalnego mieszania zapraw, betonu, klejów czy farb. W naszej ofercie znajdują się również uniwersalne narzędzia wiertarko-mieszarki, które mogą służyć do mieszania jak również wiercenia.


Mieszarka elektryczna

Mieszarka elektryczna jest urządzeniem, bez którego trudno wyobrazić sobie sprawne mieszanie farb, klejów, tynków czy gładzi podczas prac budowlanych i remontowych. W tej kategorii oferujemy Państwu szeroki wybór starannie wyselekcjonowanych urządzeń elektrycznych, w których skład wchodzą wiertarko-mieszarki.

Sprawdzona mieszarka elektryczna do zapraw, klejów czy tynków

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo wyłącznie najlepszej jakości mieszarki do zapraw chętnie wybierane przez polskich fachowców. Posiadamy produkty renomowanych marek – m.in. Makita, Rubi czy DeWalt. Każde z urządzeń zapewnia optymalne parametry techniczne oraz spełnia aktualne wymogi i normy. Oferujemy uniwersalne wiertarki mieszarki, które sprawdzą się nie tylko do mieszania klejów czy innych mieszanin, lecz także do wiercenia, ale znajdą Państwo również niejedno zwykłe mieszadło do zapraw, które może być zamontowane na każdej wiertarce.

Dzięki inwestycji w profesjonalną mieszarkę możliwe jest znaczące przyśpieszenie prac polegających na przygotowywaniu mieszanin budowlanych, farb, klejów, tynków czy gładzi, zapewniając operatorowi urządzenia wysoki komfort obsługi.

Mieszarka do zapraw – na co zwrócić uwagę, wybierając sprzęt tego typu?

Mieszarka nie jest zbytnio skomplikowanym elektronarzędziem. Niemniej, jej wybór powinien być poprzedzony wnikliwą analizą potrzeb oraz specyfiką i intensywnością planowanych prac.

W przypadku sporadycznych prac remontowo-budowlanych w zupełności wystarczy mieszadło, które montuje się bezpośrednio na wiertarce. Z kolei do bardziej profesjonalnego użytku polegającego na intensywnej eksploatacji sprzętu, warto zainwestować w specjalistyczną mieszarkę elektryczną.

Wśród najważniejszych parametrów, które należy uwzględnić, stojąc przed zakupem urządzenia tego typu, zalicza się: moc silnika elektrycznego, liczbę biegów, prędkość obrotową na biegu jałowym, typ mocowania, wagę oraz mieszadło, które znajduje się na wyposażeniu sprzętu. Poza tym warto także uwzględnić maksymalną średnicę kompatybilnego mieszadła i maksymalną wagę jednorazowego mieszania.

Moc silnika

Im większy silnik elektryczny będzie zaimplementowany w mieszarce, tym urządzenie wygeneruje większą moc, a tym samym pozwoli na sprawniejsze i szybsze wiązanie bardziej gęstych i trudniejszych w połączeniu składników.

Warto jednak zwrócić uwagę, że większa moc urządzenia wpłynie bezpośrednio na jego wagę oraz poręczność. Dlatego też, jeśli urządzenie nie będzie wykorzystywane do intensywnych i bardziej wymagających prac, warto zainwestować w mieszarkę o mniejszej mocy znamionowej. Standardowo sprzęt tego typu generuje od 1000 do 1500 W mocy.

Liczba biegów i prędkość obrotowa

Im większa liczba biegów, tym urządzenie może być precyzyjniej dopasowane do rodzaju mieszanych składników. Dobrej jakości mieszarka wyposażona jest najczęściej w dwa biegi mechaniczne oraz pozwala na kilkustopniową bądź płynną regulację obrotów.

Mocowanie mieszadła

Wybierając urządzenie tego typu, warto zwrócić uwagę na gwint mocowania mieszadła. W naszym asortymencie oferujemy Państwu elektronarzędzia z uchwytem kluczykowym oraz gwintem M14 i gwintem wewnętrznym M27x1,5.

Zapraszamy do zakupów

Zapraszamy Państwa do zakupów w naszym sklepie. Oferujemy jedynie najlepsze urządzenia pochodzące od uznanych i renomowanych producentów. Wszystkie mieszarki dostępne w naszej ofercie są opatrzone niezbędnymi certyfikatami i atestami oraz spełniają wszelkie normy jakościowe.