    2431G-180
151,21zł brutto
122,94zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1512 pkt.
Szczypce o długości 180mm mają dwukomponentową, wygodną rękojeść, oraz półokrągłe wydłużane, ząbkowane szczęki. Nie posiadają części tnącej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
profesjonalne szczypce, szczęki półokrągłe i wydłużane bez ucinaka firmy Bahco model [2431G-180]:
  • wykonane zgodnie z normą ISO 5745
parametry szczypiec ze szczękami półokrągłymi, Bahco [2431G-180]:
  • długość całkowita szczypiec A: 180 mm,
  • długość części chwytającej (szczęki) B: 57,5 mm,
  • wymiar C: 17 mm,
  • wymiar D: 9,3 mm
  • wymiar E: 3,0 mm,
  • wymiar F: 2,5 mm,
  • wykończenie szczypiec: fosforanowane, zabezpieczane antykorozyjnie,
  • rękojeści: wielokomponentowe,
  • waga: 180 g,
długość całkowita: 180 mm
waga: 180 g
EAN: 7314150447046
długość szczęk: 57,5 mm