wyrzynarki elektryczne

Wyrzynarka do drewna to poręczne urządzenie do przycinania różnorodnych materiałów drewnianych - od desek, przez sklejki, płyty OSB, a także różnych tworzyw sztucznych, a nawet metali miękkich i stali nierdzewnej. Funkcjonalność wyrzynarki oraz jej zastosowanie uzależnione są przede wszystkim od mocy znamionowej silnika elektrycznego oraz od zamontowanego brzeszczotu.
W tej kategorii oferujemy Państwu profesjonalne ręczne elektronarzędzia do wyrzynania elementów drewnianych oraz innych miękkich materiałów. Nasz asortyment tworzą wyłącznie najlepszej jakości produkty pochodzące od sprawdzonych i renomowanych producentów - m.in. marek Makita, Black&Decker czy DeWalt.


Profesjonalna wyrzynarka do wielu zastosowań

Wyrzynarka sprawdzi się zarówno jako profesjonalne urządzenie do specjalistycznych zastosowań w branży meblarskiej, remontowo-budowlanej, w sektorze przemysłowym czy wszędzie tam, gdzie wymagane jest wydajne i sprawne wycinanie i przycinanie różnorodnych materiałów.

Wycinarka do drewna to także urządzenie, które powinno zagościć w każdym przydomowym garażu czy warsztacie. Sprzęt znajdujący się w tej kategorii sprawdzi się podczas remontów do wycinania płyt gipsowo-kartonowych, docinania paneli czy desek podłogowych czy docinania izolacji termicznej.

Każda wyrzynarka obecna w ofercie naszego sklepu wykonana została z najlepszej jakości materiałów oraz została wyposażona w nowoczesne systemy zabezpieczające operatora przed porażeniem prądem elektrycznym czy przed przeciążeniem urządzenia. Niektóre modele z wyższej półki wyposażone zostały w systemy antywibracyjne, funkcję podcinania, układ elektronicznego sterowania prędkością cięcia czy w łagodny rozruch i system odsysania pyłu.

Każda wyrzynarka opatrzona jest stosownymi certyfikatami i atestami poświadczającymi jakość i bezpieczeństwo urządzenia. W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z ofertą asortymentową naszego sklepu, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami.