szczypce półokrągłe wydłużone 200mm, rękojeść wielokomponentowa VDE, Bahco [2430 S-200]
-
Producent:
-
Kod producenta:2430 S-200
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1963 pkt. |
Profesjonalne szczypce w izolacji VDE ze szczękami półokrągłymi, wydłużonymi firmy Bahco model [2430 S-200], przeznaczone do chwytania różnego rodzaju materiałów. Czernione i zabezpieczone antykorozyjnie.
Szczypce o długości 200mm mają dwukomponentową, wygodną rękojeść, oraz półokrągłe wydłużane, ząbkowane szczęki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce w izolacji VDE, szczęki półokrągłe i wydłużane firmy Bahco model [2430 S-200]:
- szczypce zaprojektowane zgodnie z ideą i koncepcją narzędzi ERGO™,
- przeznaczone do pracy na urządzeniach podłączonych do napięcia do 1000 V zgodnie z IEC60900
- szczypce mają smukłe, półokrągłe i wydłużone szczęki ząbkowane,
- krawędzie tnące umożliwiają cięcie również miękkich materiałów np.: drut miedziany, przewody,
- wykończenie szczypiec: czernione i zabezpieczone antykorozyjnie,
- wykonane zostały z wysokiej jakości stali stopowej,
- dwukomponentowe rękojeści ERGO™ z termoplastyczną powierzchnią pokrytą polipropylenem zapewniają pewny chwyt
parametry szczypiec ze szczękami półokrągłymi, Bahco [2430 S-200]:
- długość całkowita szczypiec A: 200 mm,
- długość części chwytającej (szczęki) B: 72 mm,
- wymiar C: 17,0 mm,
- wymiar D: 9,0 mm,
- wymiar E: 4,0 mm,
- wymiar F: 2,5 mm,
- długość części tnącej G: 12,0 mm,
- średnica cięcia drutu miękkiego CU: 3,0 mm,
- średnica cięcia drutu twardego Fe: 1,8 mm,
- średnica cięcia drutu bardzo twardego Fe+: 1,6 mm,
- wykończenie szczypiec: czernione i zabezpieczane antykorozyjnie,
- rękojeści: wielokomponentowe VDE,
- waga: 170 g,
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 170 g |
| EAN: | 7314150033010 |
| długość szczęk: | 72 mm |
| typ szczęki: | półokrągłe |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| złącze skręcane: | nie |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.200 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
