młotowiertarki elektryczne

Młotowiertarki z systemem mocowania wierteł SDS+ to bardzo popularne narzędzia do szybkiego wiercenia w betonie czy w skałach oraz do lekkich prac kujących. Młotowiertarki SDS+ stosowane są przez większość firm budowlanych, montażowych, ale często również przy pracach stolarskich czy przez służby utrzymania ruchu. Oferta obejmuje lekkie młotowiertarki do wiercenia wiertłami o średnicach 16 do 20mm i bez funkcji podkuwania po młotowiertarki SDS+ mogące wiercić średnicami do 30mm i przystosowane do intensywnego podkuwania. Polecamy profesjonalne młotowiertarki firmy DeWalt, Bosch i Makita. W ofercie mamy również młotowiertarki do prac amatorskich firmy Black&Decker. Rekomendujemy stosowanie profesjonalnych wierteł SDS+ i dłut SDS+ austriackiej firmy ALPEN, oryginalnych wierteł i dłut DeWALT i MAKITA.


Młotowiertarka

Młotowiertarki to nieoceniona pomoc podczas wiercenia otworów w twardych materiałach - np. w betonie. Poza tym wiertarki z SDS stosowane są do wykonywania bruzd w ścianach i stropach oraz z powodzeniem stosowane są do skuwania posadzek i okładzin ściennych. Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu.

Młotowiertarka udarowa do najtrudniejszych prac

W tej kategorii oferujemy Państwu wysokiej jakości wiertarki udarowe SDS, które z powodzeniem znajdą zastosowanie w najtrudniejszych pracach związanych z wykonywaniem otworów i bruzd oraz z kuciem. Każda wiertarka z SDS czy SDS-plus znajdująca się w naszym asortymencie wyposażona jest w wygodny i funkcjonalny system mocowania. Młoty udarowe dostępne w naszym sklepie w większości przypadków wyposażone są w udar pneumatyczny, choć możemy zaoferować także młotowiertarki z udarem mechanicznym i podbijakowym.

Młot udarowy dla wymagających profesjonalistów

Pracownicy naszego sklepu każdego dnia starannie dopasowują nasz asortyment, aby zapewnić Państwu możliwość wyboru spośród wyłącznie najlepszych modeli młotowiertarek dostępnych na rynku. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami, jesteśmy pewni naszej oferty i serdecznie zachęcamy Państwa do jej przejrzenia. Do topowych produktów z tej kategorii zalicza się m.in. młotowiertarka DeWalt, wiertarka udarowa Makita SDS, czy wiertarka udarowa SDS Black&Decker.

Każda profesjonalna wiertarka udarowa SDS Makita, DeWalt czy Black&Decker wyposażona jest w kilka trybów pracy - m.in. w wiercenie z udarem, wiercenie bez udaru oraz podkuwanie. Co więcej, każda wiertarka SDS i SDS-Plus oraz młotowiertarka SDS Max posiada kompleksowe zabezpieczenia przed przegrzaniem silnika oraz wyposażona jest w ergonomiczną, lekką i niezwykle trwałą konstrukcję. Niemal każda profesjonalna DeWalt młotowiertarka posiada system Perform&Protect, który obniżą poziom wibracji. Z kolei wiertarka SDS Makita oferuje system tłumienia wibracji AVT.

Nasze elektronarzędzia wyposażone są w jednostki napędowe o mocy od 470 do nawet 1250 W, dzięki czemu są w stanie zapewnić energię udarów na poziomie od 1,8 do 5 J. Maksymalna średnica wiercenia w betonie prezentowanych urządzeń oscyluje w granicach 18-65 mm, a średnica wiercenia w betonie koronką wynosi 30-65 mm.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem młotowiertarek.