odkurzacze akumulatorowe

W tej kategorii znajdziesz odkurzacze na sucho i mokro, zasilane akumulatorowo lub akumulatorowo i sieciowo. Oferujemy odkurzacze do wielu zastosowań w tym znakomicie radzące sobie nawet z najdrobniejszym pyłem z płyt G-K czy resztek cementu.


Odkurzacze akumulatorowe stanowią obecnie coraz popularniejszą grupę urządzeń czyszczących, z których chętnie korzystają zarówno profesjonaliści, jak i użytkownicy indywidualni. W tej kategorii prezentujemy Państwu bogaty asortyment najwyższej jakości odkurzaczy bezprzewodowych pionowych, przemysłowych oraz robotów odkurzających. zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Odkurzacze bezprzewodowe – wyższy komfort sprzątania

Nasza oferta odkurzaczy bezprzewodowych składa się z wielu nowoczesnych konstrukcji urządzeń czyszczących dostosowanych do każdego rodzaju zabrudzeń oraz do preferencji i potrzeb wszystkich użytkowników.

Znajdą u nas Państwo m.in. odkurzacz bezprzewodowy przemysłowy, który pozwoli na wygodne i efektywne odkurzanie drobnego pyłu, niewielkich resztek cementu i płyt G-K oraz innych zabrudzeń i pozostałości po pracach budowlanych i remontowych.

Oferujemy również ręczny odkurzacz do domu zasilany akumulatorowo, który umożliwi sprawne i komfortowe utrzymywanie w czystości całego domu lub biura. Odkurzacze pionowe pozwalają na sprawne sprzątanie dywanów, wykładzin i powierzchni twardych bez konieczności schylania się i nadwyrężania kręgosłupa. Z tego powodu rekomendowane są przede wszystkim osobom starszym oraz wszystkim użytkownikom, którzy poszukują urządzenia pozwalającego na wygodne i wydajne sprzątanie domu.

Spośród bardziej innowacyjnych konstrukcji odkurzaczy możemy zaproponować roboty odkurzające. Są to nowoczesne urządzenia zasilane za pośrednictwem akumulatora, które po uprzednim zaprogramowaniu samodzielnie nawigują po przestrzeni, sprzątają podłogi i powracają do stacji ładowania.

Na co zwrócić uwagę, wybierając bezprzewodowy odkurzacz?

Mnogość rozwiązań na rynku sprawia, że każdy znajdzie w naszym sklepie odkurzacz perfekcyjnie dostosowany do swoich potrzeb i preferencji.

Niezależnie od tego, jakiego urządzenia poszukujesz, każdy odkurzacz zasilany za pośrednictwem akumulatora łączy kilka istotnych aspektów i parametrów technicznych, na które należy zwrócić uwagę przed podjęciem zakupowej decyzji.

Wybierając akumulatorowy odkurzacz ręczny czy automatyczny, musisz zwrócić uwagę przede wszystkim na: typ silnika, klasę filtracji pyłów (jeśli szukasz odkurzacza przemysłowego), pojemność zbiornika oraz na parametry pracy akumulatora i możliwość pracy na mokro.

Typ silnika

Każdy odkurzacz akumulatorowy wyposażony jest w silnik elektryczny bezszczotkowy lub szczotkowy. Silniki bezszczotkowe (indukcyjne) to bardziej nowoczesne, niezawodne i wydajniejsze konstrukcje, które zapewniają większą żywotność oraz niższy pobór energii elektrycznej. Warto zainwestować w odkurzacz pionowy bezprzewodowy czy w odkurzacz ręczny wyposażony w efektywny silnik indukcyjny.

Klasa filtracji pyłów

Większość odkurzaczy do zastosowań domowych, biurowych i nieprzemysłowych wyposażonych jest w filtry klasy L. Jeżeli szukasz odkurzacza przemysłowego, który pozwoli Ci na sprawne odkurzanie pyłów po pracach budowlanych, zainwestuj w urządzenie z lepszymi filtrami – klasy M.

Pojemność zbiornika

Im większa pojemność zbiornika na odpady, tym rzadziej będziesz musiał go opróżniać. Odkurzacze akumulatorowe zwykle wyposażone są w zbiorniki o pojemności od 0,4 do nawet 15 l – zależnie od konstrukcji odkurzacza.

Parametry pracy akumulatora

Od pojemności i napięcia akumulatora zasilającego odkurzacz zależy czas pracy na jednym cyklu ładowania oraz efektywność i moc silnika elektrycznego. Najczęściej akumulatory implementowane odkurzaczach bezprzewodowych zapewniają pojemność na poziomie 1-6 Ah oraz napięcie pracy w zakresie od 18 do nawet 54 V.

Zapraszamy Państwa do składania zamówień w naszym sklepie!