szlifierki oscylacyjne elektryczne

Elektryczne szlifierki oscylacyjne służą do szybkiego szlifowania drewna, tworzyw sztucznych czy metali. Szlifierki oscylacyjne używane są również do szlifowania złączy płyt gipsowo-kartonowych. Oferujemy szlifierki oscylacyjne z różnymi rozmiarami stopy szlifierskiej oraz papier szlifierski do tych szlifierek.


Szlifierka oscylacyjna

Szlifierka oscylacyjna to kompaktowe elektronarzędzie wykorzystywane do sprawnej obróbki powierzchni płaskich - zarówno do ich zgrubnego szlifowania, jak i precyzyjnego wykańczania. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą szlifierek oscylacyjnych naszego sklepu.

Szlifierka oscylacyjna elektryczna to idealne narzędzie do obróbki powierzchni płaskich

Maszynka oscylacyjna to urządzenie działające na zasadzie wahadłowego ruchu sztywnej stopy szlifierskiej, której duża częstotliwość i minimalna amplituda drgań pozwalają na precyzyjne obrabianie wszystkich gładkich powierzchni - w tym drewna, sklejki, płyt, metali czy tworzyw sztucznych. Maszyna oscylacyjna sprawdza się nie tylko do wygładzania powierzchni, ale i do zdzierania warstw lakieru i usuwania uporczywych zabrudzeń, jak również do gratowania i przygotowywania powierzchni pod malowanie.

Sprawdzone szlifierki do drewna i innych materiałów

Szlifierki oscylacyjne znajdujące się w naszym asortymencie to sprawdzone elektronarzędzia, które znajdują zastosowanie zarówno w rękach profesjonalistów i fachowców, jak również wśród amatorów i majsterkowiczów.

Starannie selekcjonujemy naszą ofertę, aby móc zapewnić Państwu wyłącznie najlepszej jakości szlifierki o sprawdzonych parametrach, szerokiej funkcjonalności i jednocześnie atrakcyjnej cenie. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami, oferując szlifierki Makita, DeWalt czy Black&Decker.

Każda szlifierka oscylacyjna do drewna i metalu w ofercie naszego sklepu wyposażona jest w sprawdzone rozwiązania technologiczne oraz zabezpieczenia chroniące przed przeciążeniem i przegrzaniem sprzętu. Niektóre urządzenia posiadają systemy odprowadzające nadmiar powstającego podczas szlifowania pyłu, a także systemy regulacji prędkości obrotowej, co pozwala dopasować parametry pracy szlifierki do rodzaju obrabianego materiału.

Każda szlifierka do drewna wyposażona jest w lekką i ergonomiczną obudowę zapewniającą odpowiedni poziom ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi. W przypadku pytań dotyczących naszego asortymentu, zachęcamy do kontaktowania się z naszymi pracownikami.