zszywacze pneumatyczne

W tej kategorii znajdziesz zszywacz pneumatyczny tapicerski obsługujący zszywki i sztyfty. Polecamy zszywacze pneumatyczne marki Rapid.


Zszywacz tapicerski

Zszywacz tapicerski pneumatyczny to w pełni profesjonalny sprzęt przeznaczony do wymagających prac tapicerskich oraz wielu innych zastosowań, w których konieczne jest szybkie i trwałe łączenie materiałów oraz elementów z tworzyw sztucznych i drewnianych przy pomocy zszywek i sztyftów. W tej kategorii znajdą Państwo wyłącznie sprawdzone narzędzia przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i mniej wymagających użytkowników. Zachęcamy do zakupów.

Zszywacze tapicerskie dla wymagających

Taker tapicerski umożliwia wykonywanie szybkich i powtarzalnych połączeń przy użyciu odpowiednich zszywek i sztyftów. Dzięki temu sprzęt tego typu może być wykorzystywany zarówno w tapicerstwie, jak i do mocowania oblicówek drewnianych, dachówek bitumicznych, listw przypodłogowych, materiałów izolacyjnych, a także do wielu innych prac montażowych, instalatorskich i budowlanych.

Każdy zszywacz dostępny w asortymencie naszego sklepu zapewni możliwość wykonywania solidnych połączeń, czyniąc pracę użytkownika ergonomiczną i wygodną. Jednocześnie, dzięki dużemu tempu zszywki mogą być instalowane szybko i sprawnie, niezależnie od rodzaju wykonywanych prac.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, którą stanowią profesjonalne zszywacze pneumatyczne renomowanej marki Rapid.

Na co zwrócić uwagę, wybierając zszywacz tapicerski pneumatyczny?

Zszywacz pneumatyczny powinien być dobierany na podstawie specyfiki planowanych prac oraz oczekiwań użytkowników względem narzędzia. Wśród najważniejszych aspektów, na które warto zwrócić uwagę, kupując zszywacze pneumatyczne, należy wymienić przede wszystkim: kompatybilność ze sztyftami i zszywkami, pojemność magazynka, regulację wylotu powietrza, ciśnienie robocze, a także dodatkowe funkcje, które ułatwiają i przyśpieszają prace.

Zszywki i sztyfty

Jednym z ważniejszych parametrów, na które należy zwrócić uwagę, wybierając zszywacz pneumatyczny, jest kompatybilność sprzętu ze zszywkami i sztyftami. Większość profesjonalnych zszywaczy pozwala na sprawne wbijanie zszywek o wymiarach z wąską koroną od 40 do 90 mm, a także ze sztyftami o wymiarach od 8 do 50 mm. Taki zakres kompatybilności w zupełności wystarczy do większości prac monterskich i instalatorskich.

Pojemność magazynka

Im zszywacz ma większy magazynek, tym pozwoli na sprawniejszą pracę bez konieczności wykonywania przestojów. Z drugiej strony pojemny magazynek ogranicza ergonomię urządzenia i zwiększa jego ciężar. Dlatego też pojemność magazynka powinna być dobierana na podstawie intensywności planowanych prac. Standardowo zszywacz pneumatyczny wyposażony jest w magazynek o pojemności 50–100 zszywek lub sztyftów.

Ciśnienie robocze

Im większe ciśnienie robocze, tym zszywacz zapewni większą energię wystrzału oraz umożliwi większe tempo pracy. Standardowo zszywacze pneumatyczne zapewniają ciśnienie robocze na poziomie 7–9 barów.

Zapraszamy do zakupów

Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie. Oferujemy Państwu szeroki wybór profesjonalnych zszywaczy w atrakcyjnych cenach.