piły szablaste elektryczne

Piły szablaste (bagnetowe) to niezwykle praktyczne i przydatne narzędzia służące do sprawnego cięcia różnorodnych materiałów - od drewna, przez plastik, gazobeton, płyty OSB czy wełnę mineralną. Dzięki możliwości zastosowania różnorodnego brzeszczotu, pilarki bagnetowe zapewnią szeroką funkcjonalność oraz z powodzeniem znajdą zastosowanie w branży budowlanej, leśnej, rolnictwie, ogrodnictwie, sektorze przemysłowym czy podczas różnorodnych prac domowych i warsztatowych.
W tej kategorii oferujemy pilarki bagnetowe najlepszych marek na rynku, które zapewnią doskonałe parametry techniczne, trwałą konstrukcję oraz szeroką funkcjonalność. W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty takich producentów, jak Makita, DeWalt czy Black&Decker. Każda piła szablasta opatrzona jest stosownymi certyfikatami i atestami potwierdzającymi jej jakość, a także gwarancją producenta.


Wszechstronna pilarka szablasta do wielu zastosowań

Każda piła szablasta dostępna w naszej ofercie pozwala na montaż szerokiej gamy brzeszczotów dostosowanych do każdego rodzaju obrabianego materiału. Większość pilarek posiada beznarzędziowy system wymiany brzeszczotów, a także pozwala na wykonywanie cięć prostych i krzywoliniowych.

Dodatkowo każda pilarka szablowa posiada zabezpieczenie wyłącznika zapobiegające przypadkowemu uruchomieniu, a także umożliwia regulację częstości suwów w zakresie od 0 do nawet 2800 skoków na minutę. Długość skoku piły szablastej oscyluje w granicach 10-32 mm.

Piła szablasta to nieocenione wsparcie w szybkim oraz precyzyjnym cięciu dowolnych materiałów, a jej kompaktowa i lekka konstrukcja oraz prosta i intuicyjna obsługa zapewniają wydajną oraz bezpieczną pracę każdemu operatorowi, niezależnie od rodzaju realizowanych prac. Piła szablasta zazwyczaj wyposażana jest w silnik elektryczny o mocy od 400 do nawet 1510 W, przez co z nasi klienci z łatwością dopasują piłę do rodzaju realizowanych prac.