latarki akumulatorowe

Profesjonalne latarki akumulatorowe to nieocenione wsparcie w doświetlaniu zacienionych i trudno dostępnych miejsc. Latarka akumulatorowa ułatwi codzienną pracę na placach budów oraz w serwisach i warsztatach podczas serwisowania i napraw pojazdów oraz maszyn. Profesjonalne latarki okażą się również nieocenione dla służby utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych. Latarka akumulatorowa sprawdzi się również m.in. w leśnictwie, rolnictwie, energetyce, ciepłownictwie czy w hydraulice. Latarki mogą także ułatwić codzienne funkcjonowanie w domu podczas awarii w dostawie prądu lub w trakcie organizowania imprez oraz biwaków.
W tej kategorii prezentujemy Państwu najwyższej jakości lampy czy latarki ledowe akumulatorowe oraz lampy, które cechuje możliwie maksymalna wydajność energetyczna, szeroki zakres natężenia emitowanego źródła oświetlenia, a także trwała i mocna obudowa. Latarka LED akumulatorowa to obecnie podstawowe mobilne źródło światła wykorzystywane w niemal każdej branży.


Funkcjonalna latarka akumulatorowa do profesjonalnych zastosowań

Latarki LED akumulatorowe dostępne w naszym asortymencie to przede wszystkim latarki ręczne, kieszonkowe, stojące warsztatowe czy profesjonalne lampy akumulatorowe. Oferujemy również profesjonalne akumulatorowe latarki robocze emitujące światło w zakresie 360o, lampy teleskopowe na trójnogach oraz reflektory oświetleniowe.

Każda latarka akumulatorowa oferowana w tej kategorii produktowej wykonana została zgodnie z najnowszymi wymaganiami w dziedzinie oświetlenia roboczego, a także wyposażona została zarówno w nowoczesne diody LED, jak i w wydajne oraz pojemne akumulatory Li-Ion pracujące na napięciu znamionowym od 3,6 do 18 V. Każda latarka akumulatorowa opatrzona jest gwarancją producenta.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego intuicyjnego filtra produktowego, dzięki któremu bez trudu znajdą Państwo produkt o odpowiednim przeznaczeniu, parametrach i specyfikacji, który będzie dostosowany do Państwa potrzeb i preferencji. W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z ofertą naszego sklepu, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.