pilarki i piły akumulatorowe

Pilarka zasilana akumulatorowo to urządzenie niezbędne do sprawnego cięcia drewna oraz metalu, którą docenią zarówno firmy remontowo-budowlane, specjaliści pracujący w służbie utrzymania ruchu, jak również domowi majsterkowicze.
Oferujemy pilarki akumulatorowe łańcuchowe, stołowe, tarczowe, taśmowe, szablaste, a także ukośnice. Każda piła akumulatorowa obecna w naszym asortymencie pochodzi od renomowanego i uznanego na rynku producenta.


Znajdziesz tu profesjonalne pilarki dla wymagających

Niemal każda piła na akumulator dostępna w ofercie naszego sklepu wyposażona jest w nowoczesne rozwiązania technologiczne wpływające na zachowanie przez narzędzie najwyższego poziomu bezpieczeństwa, ergonomii, komfortowej eksploatacji oraz wydajności.

Nasze pilarki akumulatorowe posiadają m.in.: hamulec bezpieczeństwa, automatyczne smarowanie, wskaźnik naładowania akumulatora czy zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem. Nowoczesne urządzenia akumulatorowe wyposażone są również w wydajne, pojemne oraz szybko ładujące się ogniwa litowo-jonowe, które zapewniają możliwie długi czas pracy na jednym cyklu ładowania.

Oferujemy najlepsze pilarki akumulatorowe na rynku

Asortyment naszego sklepu składa się z wyłącznie najlepszej jakości produktów dostosowanych do potrzeb i preferencji każdej grupy odbiorców. Naszym klientom rekomendujemy pilarki akumulatorowe Makita, Bosch, Dewalt czy Black+Decker. Niezależnie od wymaganej funkcjonalności czy parametrów technicznych każda pilarka akumulatorowa Makita, Dewalt etc. zapewni możliwie najlepszą jakość wykonania, niezależnie od wybranego modelu.

Zachęcamy do przejrzenia wszystkich kategorii naszych pilarek oraz do skorzystania z wygodnego filtra ułatwiającego odnalezienie wybranego narzędzia.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące oferty naszego sklepu, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz zaproponujemy możliwie najlepsze rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb i wymagań.