szlifierki proste, palcowe elektryczne

Szlifierka prosta to elektronarzędzie, które doskonale sprawdzi się w efektywnym szlifowaniu trudno dostępnych miejsc oraz detali wykonanych z drewna, metalu czy tworzyw sztucznych.
Niewielka ilość generowanego hałasu, małe gabaryty, szeroka funkcjonalność i wysokie bezpieczeństwo pracy zwiększają komfort operatora, przyczyniając się do zmaksymalizowania wydajności mniej wymagających prac związanych z obróbką powierzchni i detali.


Szlifierki proste dla profesjonalistów

W tej kategorii oferujemy Państwu elektronarzędzia szlifierki o mocnej i odpornej konstrukcji oraz o wydajnych jednostkach napędowych generujących moc znamionową na poziomie od 400 do 1800 W. Nasze elektronarzędzia zapewniają prędkość obrotową na biegu jałowym od 1800 do nawet 28000 obr./min, a także pozwalają na mocowanie ściernic za pomocą tulei lub gwintu M14 i M16. Urządzenia znajdujące się w naszym asortymencie pozwalają na zamocowanie ściernic o maksymalnej średnicy do 150 mm i grubości do 25 mm.

Co więcej, wyposażane są one w wiele nowoczesnych technologii i zabezpieczeń zapewniających operatorowi wydajną i bezproblemową pracę. Wśród kluczowych zaimplementowanych w nich technologii należy wymienić m.in.: zabezpieczenia przeciwpyłowe chroniące sprzęt przed pyłem, samoczynne odłączanie zużytych szczotek, co chroni przed zniszczeniem silnika, a także w regulację obrotów, system tłumienia drgań czy ogranicznik prądu rozruchowego. Wysoka uniwersalność i funkcjonalność sprawiają, że nasze szlifierki sprawdzą się w każdej realizacji.

Bogata oferta sprawdzonych elektronarzędzi ręcznych

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą profesjonalnych elektronarzędzi ręcznych. W naszym asortymencie posiadamy wyłącznie najlepsze szlifierki pochodzące od renomowanych producentów.

W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z naszą ofertą produktową, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania oraz zaproponujemy możliwie najkorzystniejsze narzędzia dostosowane do Państwa potrzeb i wymagań.