    612V-160-1
110,68zł brutto
89,98zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 7
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1107 pkt.
Szczypce w izolacji VDE, półokrągłe, wydłużane 160 mm z funkcją cięcia firmy Irimo [612V-160-1] z wielokomponentowymi rękojeściami o długości 160 mm to jedne z najlepszych szczypiec półokrągłych w tej klasie na rynku.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
szczypce w izolacji VDE, półokrągłe, wydłużane 160 mm z funkcją cięcia firmy Irimo [612V-160-1]:
  • jedne z najlepszych szczypiec półokrągłych w tej klasie na rynku.
  • szczypce wydłużane wykonane zostały ze stali o wysokiej wytrzymałości,
  • krawędzie tnące zahartowane zostały do 58-65HRc.
  • znakomicie sprawdzają się przy cięciu drutu miedzianego i twardego,
  • szczypce wykonane zostały zgodnie z normą ISO 5745,
szczypce półokrągłe wydłużane [612V-160-1]:
  • długość całkowita L: 160 mm,
  • długość szczęk L1: 61,5 mm,
  • wymiar W1: 16,5 mm,
  • wymiar W2: 49 mm,
  • wymiar T1: 10 mm,
  • zakres cięcia w miedzi: 1,6 mm,
  • zakres ciecia drutu twardego: 1,0 mm,
  • waga: 140 g,
długość całkowita: 160 mm
waga: 140 g
EAN: 8414909215021
długość szczęk: 61,5 mm