zestawy narzędzi akumulatorowych

Tutaj znajdą Państwo szeroki wybór narzędzi akumulatorowych w zestawach o różnej konfiguracji, pakowanych w różnych skrzyniach bądź torbach narzędziowych. Paleta zestawów jest bardzo szeroka, obejmuje narzędzia akumulatorowe różnych rodzajów i o różnych napięciach akumulatorów. Od akumulatorów Li-Ion 10,8V po akumulatory firmy DeWalt z serii FlexVolt 54V. Znajdziecie najpopularniejsze zestawy składające się z 2 narzędzi, aż po zestawy na wózkach składające się z 8 narzędzi. Zestawy Combo narzędzi akumulatorowych stosowane są w firmach budowlanych, różnego typu serwisach, firmach zajmujących się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi czy klimatyzacyjnymi jak i przez służby utrzymania ruchu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zestaw narzędzi akumulatorowych firm Black+Decker, DeWALT i Makita.


W tej kategorii prezentujemy Państwu zestawy narzędzi akumulatorowych, które idealnie sprawdzą się zarówno podczas prac w domu, garażu i ogrodzie, jak również w profesjonalnych pracach w zakładach pracy czy podczas robót remontowo-budowlanych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą narzędzi pochodzących od najlepszych producentów na rynku.

Zestaw narzędzi akumulatorowych – inwestycja, która się opłaca

Kompletujesz zestaw narzędzi do warsztatu lub zakładu? Kupno gotowego zestawu narzędzi pozwoli Ci zaoszczędzić nie tylko czas związany z kompletacją sprzętu, ale również umożliwi Ci uzyskać o wiele lepszą cenę zakupu narzędzi, niż gdybyś kupował je osobno.

Decydując się na gotowy zestaw narzędzi, możesz oszczędzić nawet kilkaset złotych, niż gdybyś kupował te narzędzia pojedynczo! Co więcej, kupno gotowego zestawu narzędzi akumulatorowych zdejmie z Twoich barków konieczność samodzielnego kompletowania zestawu. Dzięki temu nie tylko oszczędzisz swój czas, ale również nie będziesz musiał samodzielnie zastanawiać się, czy dane narzędzia, urządzenia, akcesoria i komponenty będą ze sobą kompatybilne.

Gotowe zestawy obejmują różnorodne narzędzia, a także składają się z wielu wariantów. Dzięki temu bez trudu dopasujesz zestaw narzędzi do własnych potrzeb i rodzaju prac, jakie zamierzasz nimi wykonywać. Co więcej, niektóre zestawy występują w licznych konfiguracjach, co dodatkowo zwiększa szansę, że znajdziesz w naszym sklepie zestaw elektronarzędzi akumulatorowych perfekcyjnie dopasowany do własnych potrzeb.

Dużą zaletą gotowych zestawów jest także obecność dodatkowych kufrów lub pojemników, które pozwolą na łatwe przechowywanie i transportowanie wszystkich elektronarzędzi i narzędzi zestawu.

Jeśli więc chcesz kupić więcej niż jedno elektronarzędzie, zachęcamy Cię do sprawdzenia szerokiej oferty naszych zestawów. Dzięki wygodnym filtrom z łatwością znajdziesz zestaw precyzyjnie dostosowany do Twoich preferencji.

Narzędzia akumulatorowe: zestawy dla wymagających

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem gotowego zestawu narzędzi akumulatorowych, przed podjęciem zakupowej decyzji koniecznie zastanów się, co powinno znaleźć się w Twoim przyszłym zestawie.

Z czego składają się gotowe zestawy bezprzewodowych elektronarzędzi?

Gotowe zestawy najczęściej składają się z: bezprzewodowych wiertarko-wkrętarek, zakrętarek udarowych lub kluczy udarowych, szlifierek kątowych lub oscylacyjnych, wyrzynarek, pilarek szablowych bądź tarczowych, młotowiertarek z uchwytem SDS+ lub SDS Max, a także z różnego rodzaju lamp i latarek.

Wybierając zestaw, powinieneś także zwrócić uwagę, czy poza głównymi elektronarzędziami, znajdziesz w nim odpowiednią liczbę i rodzaj bitów, wierteł czy końcówek dostosowanych do rodzaju planowanych przez Ciebie prac.

Liczba i parametry akumulatorów w zestawach

Kluczową kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, wybierając narzędzia akumulatorowe w zestawie, jest także liczba i parametry akumulatorów. Nowoczesne zestawy elektronarzędzi bezprzewodowych wyposażane są w wydajne akumulatory litowo-jonowe. W zestawie znajdziemy zwykle od 1 do 4 sztuk akumulatorów, przy czym producenci najczęściej oferują zestawy z dwoma bądź 3 akumulatorami.

Warto zwrócić uwagę na liczbę baterii, ponieważ większa liczba akumulatorów zwiększy operacyjność zestawu i ograniczy przestoje w pracy sprowadzające się do konieczności ładowania ogniw.

Ważne są także parametry elektryczne akumulatorów – ich pojemność oraz napięcie. Większa pojemność zapewni dłuższy czas pracy ogniwa, a napięcie wpłynie na efektywność silnika elektrycznego. Standardowo akumulatory litowo-jonowe dołączane do zestawów elektronarzędzi zapewniają napięcie w zakresie 12-54 V i pojemność na poziomie 3-6 mAh.

Zapraszamy do zakupów

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszej szerokiej oferty bezprzewodowych elektronarzędzi. Dysponujemy gotowymi rozwiązaniami pochodzącymi od renomowanych i uznanych marek - m.in. firm DeWalt, Makita oraz Black&Decker. W przypadku pytań nasi doradcy służą fachowym wsparciem w doborze i zakupie sprzętu.