szlifierki akumulatorowe

Szlifierka na akumulator idealnie sprawdzi się do szlifowania, gratowania oraz oczyszczania powierzchni różnego rodzaju materiałów – od drewna i tworzyw sztucznych, po metale i materiały mineralne. W tej kategorii oferujemy Państwu bogatą ofertę, w której skład wchodzą akumulatorowe szlifierki renomowanych i uznanych marek – m.in. DeWALT oraz Makita. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu oraz do zakupów.


Bogata oferta elektronarzędzi bezprzewodowych

Asortyment naszego sklepu podzieliliśmy na szlifierki: do płyt g-k, kątowe, mimośrodowe, proste, oscylacyjne, do betonu oraz kompleksowe zestawy narzędzi bezprzewodowych. Każda szlifierka akumulatorowa dostępna w naszej ofercie doskonale sprawdzi się zarówno w użytku profesjonalnym i wysoce specjalistycznym, jak i podczas eksploatacji półprofesjonalnej oraz hobbystycznej.

Wierzymy, że nasza bogata oferta pozwoli Państwu z łatwością dopasować rodzaj oraz parametry elektronarzędzia do własnych potrzeb, oczekiwań, a także rodzaju planowanych prac.

Szlifierki na akumulator kątowe i proste

Elektronarzędzia kątowe oraz proste pozwolą na wygodne i sprawne szlifowanie, cięcie, polerowanie oraz inną obróbkę zgrubną i wykańczającą w trudno dostępnych i ciasnych miejscach. Tego typu akumulatorowe szlifierki okażą się niezastąpione wszędzie tam, gdzie zwykła szlifierka nie będzie w stanie się zmieścić. Najczęściej kątowa lub prosta szlifierka akumulatorowa wykorzystywana jest do prac zgrubnych.

Szlifierki mimośrodowe i oscylacyjne

Mimośrodowe oraz oscylacyjne szlifierki to uniwersalny i wyjątkowo praktyczny sprzęt, który może być wykorzystywany do wielu specjalistycznych oraz nieskomplikowanych zastosowań – np. do szlifowania, polerowania czy oczyszczania blachy, profili i płaskowników czy materiałów budowlanych oraz elementów konstrukcyjnych.

Polerki do płyt g-k i betonu

Bogata oferta szlifierek do płyt kartonowo-gipsowych oraz do betonu stanowi segment specjalistycznych elektronarzędzi bezprzewodowych przeznaczonych do profesjonalnych prac budowlanych. Akumulatorowe elektronarzędzia do szlifowania, cięcia i polerowania betonu oraz płyt g-k pozwalają na sprawne i szybkie wykańczanie powierzchni betonowych, gipsowych oraz wykonanych z innych materiałów mineralnych podczas specjalistycznych prac budowlanych.

Zestawy szlifierek

W naszym sklepie oferujemy również gotowe zestawy szlifierek, które mogą okazać się zarówno świetnym prezentem dla majsterkowiczów, jak i profesjonalistów. W zestawach znajdą Państwo wysokiej jakości szlifierki akumulatorowe oraz komplementarne akcesoria czy urządzenia pozwalające na realizację wielu różnorodnych prac.

Na co zwracać uwagę, wybierając szlifierkę bezprzewodową?

Stojąc przed zakupem szlifierki akumulatorowej, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii technicznych oraz parametrów elektronarzędzia. Tylko dokładne dopasowanie specyfiki i cech urządzenia pozwoli zapewnić możliwie duży komfort oraz efektywność pracy.

Wśród najistotniejszych kwestii, na które należy zwrócić uwagę przed zakupem sprzętu, należy zaliczyć: konstrukcję narzędzia, prędkość obrotową, średnicę talerza szlifierczego, parametry akumulatorów, a także na rodzaj silnika elektrycznego zaimplementowanego w urządzeniu.

Każda akumulatorowa szlifierka powinna być dopasowana do rodzaju wykonywanych robót oraz do preferencji i oczekiwań użytkownika. Serdecznie zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszej pełnej oferty urządzeń. Jeżeli mają Państwo pytania, zapraszamy do skontaktowania się z naszymi doradcami.