zagłębiarki elektryczne

W tej kategorii znajdują się elektryczne pilarki tarczowe zagłębiarki, posiadające  możliwość zagłębiania tarczy w materiale. Zagłębiarki współpracują z listwą prowadzącą, co pozwala na bardzo precyzyjne cięcie. Wykorzystując różne typy tarczy tnącej można używać pilarek zagłębiarek do cięcia wielu rodzajów materiałów. Oferujemy zagłębiarki elektryczne i prowadnice do zagłębiarek marki DeWALT i Makita.


Zagłębiarka

Zagłębiarki elektryczne to profesjonalne narzędzia służące do precyzyjnego cięcia i nacinania materiałów drewnianych. W tej kategorii prezentujemy Państwu wysokiej jakości zagłębiarki dostosowane do potrzeb zarówno specjalistów, jak i mniej wymagających majsterkowiczów.

Funkcjonalna zagłębiarka elektryczna dla profesjonalistów

Prezentowane w tej kategorii elektronarzędzia zapewniają najwyższy poziom precyzji podczas cięcia i zagłębiania, czyli wykonywania otworów pod cięcia. Prezentowane w naszym asortymencie pilarki pracują na specjalnej szynie prowadzącej, która pozwala na zachowanie o wiele wyższej precyzji pracy względem tradycyjnych pilarek, co jest szczególnie istotną zaletą podczas pracy na dużych powierzchniach oraz z niewielkimi detalami.

Każda zagłębiarka z prowadnicą dostępna w naszej ofercie wyposażona jest w nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz gwarantuje doskonałe parametry techniczne. Dzięki temu nasza oferta produktowa pozwala na realizację najtrudniejszych prac tnących na niemal dowolnym materiale. Każda pilarka tarczowa z szyną prowadzącą posiada nowoczesny bezszczotkowy silnik elektryczny z hamulcem, mechanizm przeciw odbiciowy czy precyzyjne sterowanie prędkością cięcia. Solidne, trwałe i ergonomiczne obudowy narzędzi oraz system odprowadzania wiórów kompatybilny z urządzeniami odsysającymi zapewniają wyjątkowy komfort pracy.

Sprawdzona pilarka zagłębiarka z szyną prowadzącą

Każda zagłębiarka DeWalt i Makita dostępna w naszej ofercie łączy najwyższą jakość wykonania i wszechstronną funkcjonalność z niezwykle atrakcyjną ceną. Prezentowane urządzenia zapewniają moc na poziomie 1300-1350 W i są kompatybilne z tarczami o średnicach 165 mm i otworze 20 mm. Maksymalna głębokość cięcia naszych zagłębiarek pod kątem 90 stopni wynosi 56 mm, a maksymalna głębokość cięcia pod kątem 45 stopni to aż 40 mm.

Jeżeli mają Państwo wątpliwości lub pytania dotyczące naszego asortymentu, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Pomożemy Państwu podjąć zakupową decyzję, doradzając możliwie najlepsze rozwiązanie dostosowane do Państwa potrzeb i preferencji.