zszywacze ręczne

W tej kategorii znajdują się profesjonalne zszywacze ręczne do prac tapicerskich, budowlanych, dekoratorskich i domowych. Oferujemy zszywacze ręczne do różnego typu zszywek m.in. zszywacze ręczne z regulacją siły wbijania zszywek. U nas znajdziesz zszywacze do drewna, materiału, dywanów, kartonu a także zszywacze do mocowania folii i pap dachowych oraz materiałów izolacyjnych.


Zszywacz do drewna

Zszywacz ręczny to profesjonalne i łatwe w obsłudze narzędzie, które umożliwia błyskawiczne łączenie cieńszych materiałów, tkanin, folii, kartonów czy izolacji. Zszywacze ręczne wykorzystywane są przede wszystkim w branży meblarskiej i tapicerskiej. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Profesjonalne zszywacze tapicerskie

W tej kategorii prezentujemy Państwu bogata ofertę, w której skład wchodzą ręczne, pneumatyczne i elektryczne zszywacze. W naszym asortymencie znajdują się zarówno zszywacze młotkowe, które przeznaczone są do intensywnego i mniej precyzyjnego użytku, jak i ręczne takery. Nasze takery dostosowane są do pracy z zszywkami typu 53 w zakresie 4-10 mm, zszywek typu 140 w zakresie 6-12 mm czy zszywek typu G w zakresie 6-10 mm.

Każdy taker do drewna dostępny w ofercie naszego sklepu wykonany został z najwyższej jakości materiałów oraz gwarantuje ergonomiczną konstrukcję. Rączki takerów pokryte są elastycznym i antypoślizgowym materiałem, który zapewnia pewnych chwyt oraz amortyzuje pracę urządzenia. Każdy zszywacz tapicerski opatrzony jest stosownymi certyfikatami oraz spełnia aktualne krajowe i europejskie normy.

Taker tapicerski - nie tylko do prac tapicerskich

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno zszywacz pneumatyczny, ręczny, jak i taker elektryczny. Każde z tych urządzeń doskonale sprawdzi się nie tylko do typowych zastosowań tapicerskich i dekoracyjnych do łączenia skór, plakatów czy różnorodnych tekstyliów z drewnianymi materiałami. Zszywacz tapicerski elektryczny lub ręczny zszywacz młotkowy może być także wykorzystywany do wielu innych precyzyjnych prac o dużej częstotliwości - np. do mocowania folii i pap dachowych czy materiałów izolacyjnych.

Jeżeli mają Państwo pytania związane z ofertą naszego sklepu, serdecznie zachęcamy, aby skontaktowali się Państwo z naszymi pracownikami. Służymy fachowymi i merytorycznymi poradami dotyczącymi naszego asortymentu takerów, a także wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy.