nasadki i akcesoria

W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości nasadki ręczne w różnych rozmiarach a także grzechotki, pokrętła, przedłużki, adaptery, przejściówki i przeguby. Nasadki i akcesoria sprzedawane są pojedynczo jak i w praktycznych zestawach pakowanych w trwałych walizkach.


Nasadki

Bez odpowiednich końcówek, nasadek czy adapterów niemożliwe byłoby odpowiednie dostosowanie zarówno narzędzi ręcznych, jak i elektronarzędzi do konkretnych rodzajów prac. W tej kategorii prezentujemy Państwu wysokiej jakości nasadki i klucze nasadowe.

Specjalistyczne nasadki i akcesoria do narzędzi

Asortyment naszego sklepu tworzony jest przez produkty wyłącznie najwyższej jakości, wykonane z wysokogatunkowej stali, opatrzone stosownymi certyfikatami i spełniające aktualne normy - m.in. ISO 2725/1174 czy DIN 3124/3120. Oferujemy zarówno pojedyncze nasadki, przedłużki, adaptery, przejściówki, przeguby i grzechotki, jak i kompletne zestawy akcesoriów.

Każda nasadka dostępna w naszym sklepie gwarantuje efektywną pracę dzięki odpowiedniej konstrukcji zapewniającej wysoki moment siły, a także pozwala na równomierne rozłożenie obciążenia i siły na powierzchniach bocznych śrub. Oferujemy nasadki ręczne do narzędzi ręcznych oraz nasadki maszynowe do maszyn udarowych.

Wysokiej jakości adaptery, przeguby i przejściówki

Znajdujące się w ofercie naszego sklepu adaptery, przeguby i przejściówki dedykowane są do pracy ze wszystkimi kluczami nasadowymi i grzechotkami. Znajdą u nas Państwo adaptery do bitów, adaptery zmniejszające, zwiększające, kątowe oraz gotowe zestawy adapterów. Dzięki szerokiej ofercie akcesoriów bez problemu dostosują Państwo adapter, przegub lub przejściówkę do każdego rodzaju prac, niezależnie od jej rodzaju, skomplikowania czy ograniczonej dostępności miejsca.

Zapraszamy do kontaktu

Wierzymy, że nasza niezwykle bogata i atrakcyjna cenowo oferta akcesoriów do narzędzi ułatwi Państwu wybór. Nasi pracownicy starannie selekcjonują nasz asortyment, dzięki czemu mamy możliwość prezentowania wyłącznie najlepszej jakości produktów o długiej żywotności, trwałości i funkcjonalności sprawdzonych i renomowanych marek. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i zaproponujemy Państwu możliwie najkorzystniejsze rozwiązania.