wkrętarki elektryczne

Wkrętarki elektryczne wykorzystywane są przy pracach montażowych w budownictwie np. do przykręcania płyt gipsowo-kartonowych, konstrukcji metalowych czy drewnianych jak również przy montażu pokryć ścian i przy różnego typu pracach remontowo-budowlanych. Wkrętarka elektryczna sprawdza się także podczas prac dekarskich czy przy montażu pokryć dachowych. Oferujemy różnego typu wkrętarki elektryczne z regulowanym momentem obrotowym jak i z systemem sprzęgła głębokościowego. Wkrętarki elektryczne firm DeWALT jak i Makita, które głównie znajdują się w naszej ofercie charakteryzują się ergonomiczną, wygodną budową i dużą wytrzymałością. Bardzo ważne jest stosowanie wysokiej klasy osprzętu - oferujemy oryginalny osprzęt do wkrętarek DeWALT i Makita jak i końcówki czy nasadki przemysłowej jakości firm Bahco, Irimo, Koken czy Wera.


Wkrętarka elektryczna

Wkrętarki elektryczne to niesamowicie przydatne elektronarzędzia, które sprawdzą się w wielu różnorodnych pracach montażowych, budowlanych czy instalatorskich. W tej kategorii prezentujemy wkrętarki sieciowe dostosowane do potrzeb zarówno profesjonalnych fachowców, jak i domowych i warsztatowych majsterkowiczów.

Wiertarko-wkrętarka sieciowa dla wymagających

Zastanawiają się Państwo, jaka jest dobra wkrętarka sieciowa oraz jakie urządzenie okaże się najlepszym rozwiązaniem w Państwa przypadku? Zasilanie sieciowe zapewni szeroką funkcjonalność, moc i prawidłowe napięcie do realizowania prac związanych z wkręcaniem i wykręcaniem oraz wierceniem w każdym miejscu z dostępem do sieci elektrycznej.

Wkrętarki sieciowe oferowane przez nasz sklep to topowe produkty renomowanych marek. Każdy producent wkrętarek i wiertarko-wkrętarek dostępnych w naszej ofercie to uznana i sprawdzona firma.

Profesjonalna wiertarko wkrętarka do każdego rodzaju prac

Dysponujemy elektrycznymi wiertarko-wkrętrkami oraz wkrętarkami do każdego rodzaju powierzchni, które zapewniają kompaktowe i trwałe obudowy, kilkanaście stopni regulacji momentu obrotowego, regulację biegów czy szybkomontujące uchwyty wiertarskie. Nasze urządzenia doskonale sprawdzą się do montażu płyt kartonowo-gipsowych, do prac stolarskich czy do skręcania konstrukcji metalowych.

Oferujemy wkrętarki o mocy od 230 W do nawet 570 W, które są kompatybilne z wkrętami o maksymalnej średnicy od 4,8 mm do 6 mm. Każde oferowane przez nas sprzęt wyposażony jest w nowoczesne systemy zabezpieczeń chroniących sprzęt przed przeciążeniem oraz operatora.

Godnymi uwagi produktami w ofercie naszego sklepu jest m.i. wkrętarka sieciowa Makita serii DF czy HP oraz DeWalt serii DW.

Tu znajdziesz swoją wkrętarkę i wiertarko-wkrętarkę

Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem elektronarzędzi. W przypadku pytań związanych z ofertą naszego sklepu, zachęcamy do kontaktowania się z naszymi pracownikami.