Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe A/B/C powstało z początkiem 1991 roku jako spółka dwóch osób: Piotra Gracy i Bogdana Serafina i w tej formie istnieje do dzisiaj. Obecna forma organizacyjno-prawna to spółka jawna. 

Od początku istnienia firmy naczelną ideą przyświecająca naszej działalności było dostarczanie naszym klientom jak najwyższej jakości rozwiązań, tzn. dostarczanie nie tylko samych narzędzi, ale również doradzanie przy właściwym doborze narzędzi, możliwość testowania narzędzi w warunkach warsztatowych oraz stała współpraca i serwis elektronarzędzi.

Potwierdzeniem wysokiej jakości standardów działania jest posiadany przez naszą firmę, już od 1996 roku, certyfikat ISO 9001:2000. Byliśmy jedną z pierwszych firm narzędziowych w Polsce, która uzyskała taki certyfikat.

Naszymi klientami są profesjonaliści i majsterkowicze szukający fachowego doradztwa w doborze narzędzi, a także firmy z różnych branż np. motoryzacyjnych, budowlano-montażowych czy energetycznych. Oprócz szerokiej gamy „tradycyjnych” narzędzi i elektronarzędzi w naszej ofercie posiadamy m.in. specjalistyczne narzędzia dostosowane do specyficznych wymogów branżowych np. narzędzia nieiskrzące, narzędzia izolowane do prac pod napięciem czy specjalistyczne narzędzia do warsztatów samochodowych.

Dostarczamy elektronarzędzia spełniające wymogi zapytań ofertowych, projektów i przetargów. Od wielu lat zaopatrujemy w narzędzia różne programy lojalnościowe, w tym program na stacjach BP.

Nasze atuty na konkurencyjnym rynku to:

  • bardzo szeroki asortyment narzędzi oferowany w ścisłej i bezpośredniej współpracy z czołowymi światowymi producentami narzędzi,
  • jeden z największych salonów sprzedaży narzędzi w południowej Polsce,
  • możliwość zakupu on-line w naszym sklepie internetowym,
  • świetnie zaopatrzony magazyn zapewniający szybką dostawę potrzebnych narzędzi,
  • własny serwis elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych, autoryzowany przez kilku producentów,
  • dobrze wyszkolona załoga z grupą przedstawicieli handlowych odwiedzających klientów w ich miejscu pracy.  

No i najważniejsza cecha - elastyczność i ciągłe poszukiwanie nowych lepszych propozycji dla naszych klientów!

Dynamiczny rozwój w branży e-Commerce potwierdza przyznana nam przez Puls Biznesu e-Gazela Biznesu 2018, wyróżnienie dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce w Polsce. Natomiast rok 2019 przyniósł nam zwycięstwo w tym rankingu, 1 miejsce w Polsce i tytuł e-Gazeli Biznesu 2019.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe A/B/C jest autoryzowanym dystrybutorem narzędzi ręcznych ALPEN, BAHCO, KNIPEX, BESSEY, WERA, STANLEY, IRIMO, FAR, KOKEN, RUBI, STABILA oraz elektronarzędzi BOSCH, DEWALT, MAKITA, BLACK+DECKER i FEIN.

Certyfikowany punkt sprzedaży DeWalt - ABC

Autoryzowany dystrybutor narzędzi Bahco - ABC

nagroda Makita