szczypce bardzo długie, półokrągłe, odgięte, 200mm, rękojeść z tworzywa, Knipex [38 31 200]
-
Producent:
-
Kod producenta:38 31 200
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1363 pkt. |
Profesjonalne szczypce z bardzo długimi, zakrzywionymi, półokrągłymi szczękami, firmy Knipex model [38 31 200], przeznaczone do chwytania różnego rodzaju materiałów. Fosforowane, czernione a główka polerowana.
Ze względu na swą długość szczęk, bardzo dobre parametry wytrzymałościowe (nie odkształcają się) i zakrzywione końcówki są niezastąpione dla mechaników.
Szczypce o długości 200mm mają wygodną rękojeść z tworzywa sztucznego, oraz półokrągłe wydłużane, ząbkowane krzyżowo szczęki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne szczypce półokrągłe wydłużane odgięte dla mechaników firmy Knipex model [38 31 200]:
- niezastąpione wszędzie tam gdzie potrzebna jest niezawodność, szczególnie przydatne dla mechaników,
- końcówka jest odgięta w kształcie litery S,
- szczęki i końcówki mają bardzo dużą wytrzymałość na skręcanie i odkształcanie,
- szczypce mają wygodną, rękojeść z tworzywa sztucznego, oraz półokrągłe wydłużane, ząbkowane krzyżowo szczęki, fosforowane, czernione,
- przeznaczone do chwytania różnych materiałów,
- wykonane ze stali elektrycznej chromowo-wanadowej, kutej i hartowanej olejowo,
parametry szczypiec ze szczękami półokrągłymi [38 31 200]:
- długość całkowita: 200 mm,
- długość części chwytającej (szczęki) L3: 73 mm,
- wymiar W3: 17,5 mm,
- wymiar T1: 9,5 mm,
- wymiar W4: 3,0 mm,
- wymiar T2: 2,5 mm,
- wykończenie szczypiec: fosforowane, czernine,
- wykończenie główki: polerowana,
- rękojeści: tworzywo sztuczne,
- waga: 176 g,
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 176 g |
| EAN: | 4003773040712 |
| długość szczęk: | 73 mm |
| typ szczęki: | półokrągłe wygięte |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| złącze skręcane: | nie |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.176 kg |
| długość opakowania: | 20 cm |
| szerokość opakowania: | 5.1 cm |
| wysokość opakowania: | 1.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
