szczypce VDE, półokrągłe, wydłużone 200 mm, rękojeść wielokomponentowa, Irimo [612V-200-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:612V-200-1
Stan magazynowy: 6
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1316 pkt. |
Szczypce w izolacji VDE, półokrągłe, wydłużane 200 mm z funkcją cięcia firmy Irimo [612V-200-1] z wielokomponentowymi rękojeściami o długości 200 mm to jedne z najlepszych szczypiec półokrągłych w tej klasie na rynku.
Wykonane zostały ze stali o wysokiej wytrzymałości, a krawędzie tnące zahartowane zostały do 58-65HRc.
Szczypce wydłużane przeznaczone do pracy na urządzeniach podłączonych do napięcia do 1000 V zgodnie z IEC60900, do codziennego użytku zarówno w domu jak i warsztacie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.szczypce w izolacji VDE, półokrągłe, wydłużane 200 mm z funkcją cięcia firmy Irimo [612V-200-1]:
- jedne z najlepszych szczypiec półokrągłych w tej klasie na rynku.
- przeznaczone do pracy na urządzeniach podłączonych do napięcia do 1000 V zgodnie z IEC60900 oraz do codziennego użytku zarówno w domu jak i warsztacie,
- szczypce wydłużane wykonane zostały ze stali o wysokiej wytrzymałości,
- krawędzie tnące zahartowane zostały do 58-65HRc.
- znakomicie sprawdzają się przy cięciu drutu miedzianego i twardego,
- szczypce wykonane zostały zgodnie z normą ISO 5745,
szczypce półokrągłe wydłużane [612V-200-1]:
- długość całkowita L: 200 mm,
- długość szczęk L1: 78 mm,
- wymiar W1: 18 mm,
- wymiar W2: 50 mm,
- wymiar T1: 10,5 mm,
- zakres cięcia w miedzi: 1,6 mm,
- zakres ciecia drutu twardego: 1,0 mm,
- waga: 180 g,
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 180 g |
| EAN: | 8414909215045 |
| długość szczęk: | 78 mm |
| typ szczęki: | półokrągłe |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| złącze skręcane: | nie |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.215 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
