    612V-200-1
131,61zł brutto
107,00zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 6
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1316 pkt.
Szczypce w izolacji VDE, półokrągłe, wydłużane 200 mm z funkcją cięcia firmy Irimo [612V-200-1] z wielokomponentowymi rękojeściami o długości 200 mm to jedne z najlepszych szczypiec półokrągłych w tej klasie na rynku.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
szczypce w izolacji VDE, półokrągłe, wydłużane 200 mm z funkcją cięcia firmy Irimo [612V-200-1]:
  • jedne z najlepszych szczypiec półokrągłych w tej klasie na rynku.
  • szczypce wydłużane wykonane zostały ze stali o wysokiej wytrzymałości,
  • krawędzie tnące zahartowane zostały do 58-65HRc.
  • znakomicie sprawdzają się przy cięciu drutu miedzianego i twardego,
  • szczypce wykonane zostały zgodnie z normą ISO 5745,
szczypce półokrągłe wydłużane [612V-200-1]:
  • długość całkowita L: 200 mm,
  • długość szczęk L1: 78 mm,
  • wymiar W1: 18 mm,
  • wymiar W2: 50 mm,
  • wymiar T1: 10,5 mm,
  • zakres cięcia w miedzi: 1,6 mm,
  • zakres ciecia drutu twardego: 1,0 mm,
  • waga: 180 g,
długość całkowita: 200 mm
waga: 180 g
EAN: 8414909215045
długość szczęk: 78 mm