zestawy nasadek

Zestaw kluczy nasadowych powinien stanowić podstawowe wyposażenie każdego domu, warsztatu, garażu oraz zakładu pracy. Kompletny zestaw nasadek pozwoli łatwo odnaleźć odpowiedni rozmiar klucza i szybko uporać się z przykręceniem lub odkręceniem śruby w każdym popularnym rozmiarze. W tej kategorii prezentujemy Państwu szeroki asortyment, w którego skład wchodzą komplety kluczy nasadowych dostosowane zarówno do potrzeb specjalistów, jak i majsterkowiczów. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.


Zestawy kluczy nasadowych dla wymagających

Klucze nasadowe wykorzystywane są w niemal każdej dziedzinie i branży do przykręcania i odkręcania elementów w rozwiązaniach konstrukcyjnych, materiałach budowlanych, urządzeniach, maszynach i sprzętach, a także różnego rodzaju pojazdach. Narzędzia tego typu są niezastąpione m.in. podczas prac serwisowych i naprawczych w samochodach, maszynach rolniczych, urządzeniach RTV i AGD, rowerach czy podczas prac remontowo-budowlanych w domach i obiektach gospodarczych.

Ze względu na szerokie zastosowanie kluczy w niemal każdej dziedzinie naszego życia, zestawy kluczy nasadowych nie powinny być dobierane przypadkowo. Przed podjęciem zakupowej decyzji należy zastanowić się, jakie będzie zastosowanie tego typu narzędzi oraz w jakich sytuacjach będziemy z nich korzystać. Tylko odpowiedni dobór zestawu zapewni nam jego użyteczność oraz wygodną eksploatację.

Jak dobrze wybrać narzędzia?

Przed wyborem narzędzi nasadkowych, należy sprecyzować rozmiar nasadek, z których będziemy korzystać, liczbę kluczy, adapterów czy grzechotek w zestawie, a także rodzaj nasadek.

Na rynku spotkamy zarówno zestawy składające się jedynie z ręcznych nasadek, jak i rozbudowane zestawy oferujące nasadki, klucze do ich obsługi, adaptery, przedłużki, grzechotki oraz wiele innych akcesoriów niezbędnych w wielu rodzajach zastosowań.

Poza tym konieczne jest sprecyzowanie rodzaju nasadki oraz typu końcówki narzędzia. Klucze nasadkowe oferują różne warianty rodzaju nasadki. Wśród najpopularniejszych należy wymienić nasadki o geometrii:

  • dwunastokątnej,
  • sześciokątnej,
  • SPLINE,
  • TORX,
  • IMBUS,
  • PH,
  • PZ,
  • TORX z otworem,
  • XZN,
  • płaskiej.

Kluczowy jest także odpowiedni typ mocowania klucza do trzpienia grzechotki, wkrętarki czy innego narzędzia służącego do przykręcania i odkręcania śrub. Pod tym względem najliczniejszą grupę stanowią nasadki o mocowaniu w wymiarze sześciokąta 1/4”, kwadratu 1/4” oraz kwadratu 1/2” i 3/8”. Na rynku spotkamy również mocowanie o wymiarze kwadratu 3/4” i sześciokąta 3/4”, 5/16” oraz 9/16”.

Klucze do specjalistycznych zastosowań

Warto również zwrócić uwagę na klucze nasadowe do specjalistycznych zastosowań. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo m.in. zestawy narzędzi z kluczami nasadkowymi do regulacji i konserwacji gitar oraz innych instrumentów strunowych, klucze do wykręcania zniszczonych śrub, zestawy kluczy samochodowych, zestawy kluczy nasadowych z magnesem, klucze nasadkowe z końcówką imbusową czy nasadki udarowe.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie

Klucze nasadowe powinny być dobierane precyzyjnie na podstawie rodzaju realizowanych prac oraz wymagań użytkowników. W naszym sklepie znajdą Państwo gotowe zestawy oraz pojedyncze klucze dostosowane do potrzeb zarówno majsterkowiczów, jak i profesjonalistów.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem oraz do zakupów. Jeśli mają Państwo pytania, nasi wykwalifikowani doradcy służą kompleksowym wsparciem oraz pomocą na wszystkich etapach współpracy.