klucze płasko-oczkowe

W tej kategorii znajduje się szeroki wybór, wysokiej jakości kluczy płasko-oczkowych w rozmiarach metrycznych i calowych. W ofercie mamy 2 typy tych kluczy; klucze płasko-oczkowe wygięte (oczko jest wygięte względem osi klucza) i klucze płasko-oczkowe odgięte (część oczkowa klucza jest odgięta względem osi klucza, pozwala to na wygodniejsze manewrowanie w miejscach o utrudnionym dostępie, jak Bahco typ 1952M-) Klucze płasko-oczkowe przeznaczone są do zastosowań warsztatowych i przemysłowych. Polecamy sprawdzone, wytrzymałe klucze płasko-oczkowe firm Bahco (do zastosowań profesjonalnych) i Irimo (do zastosowań warsztatowych i profesjonalnych o mniejszej intensywności pracy).


Klucze płasko-oczkowe są jednymi z bardziej użytecznych kluczy wykorzystywanych zarówno w warsztatach i garażach, jak i w profesjonalnych zakładach, serwisach czy w szeroko rozumianym sektorze przemysłowym. W tej kategorii oferujemy Państwu najwyższej jakości zestaw kluczy płasko-oczkowych oraz pojedyncze klucze oczkowe płaskie dostosowane do potrzeb i preferencji zarówno majsterkowiczów, jak i profesjonalistów. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

Klucz płasko-oczkowy – niezbędny specjaliście i majsterkowiczowi

Trudno wyobrazić sobie sprawne odkręcanie i przykręcanie śrub i nakrętek bez odpowiedniego klucza, który nie tylko będzie dopasowany pod względem rozmiaru łba śruby lub wymiarów nakrętki, lecz także zapewni odpowiednio ergonomiczny chwyt, trwałą konstrukcję oraz wygodę obsługi. Dokładnie takie są oferowane przez nas klucze płasko-oczkowe.

Dysponujemy zarówno kluczami odgiętymi, jak i odsadzanymi – w każdym najpopularniejszym rozmiarze. W ramach naszej oferty proponujemy Państwu szeroki asortyment kluczy w każdym rozmiarze – zarówno w skali metrycznej, jak i calowej.

Narzędzia wyłącznie najlepszych producentów

Wszystkie klucze oczkowo-płaskie dostępne w naszej ofercie pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych marek chętnie wybieranych przez polskich fachowców. W ofercie dysponujemy niesamowicie szeroką ofertą pojedynczych kluczy oraz zestawów kluczy marek Bahco, Irimo oraz Wera.

Pojedynczy klucz czy komplet kluczy płasko-oczkowych – co wybrać?

Wybierając klucze płasko-oczkowe, wiele osób zastanawia się, czy kupić pojedynczy klucz, czy lepiej zdecydować się na zakup gotowego kompletu kluczy. Jeżeli kompletujesz narzędzia do przydomowego garażu lub warsztatu albo chcesz zainwestować w dobrej jakości klucze bez konieczności samodzielnego kompletowania koszyka w sklepie i zastanawiania się, jakie rozmiary kluczy będą dobrym wyborem, warto postawić na gotowy zestaw kluczy płaskich.

Takie rozwiązanie jest dobrym pomysłem, gdy chcesz postawić na zunifikowane narzędzia pochodzące od jednego producenta, a także nie masz odpowiedniej wiedzy, które rozmiary kluczy są najpopularniejsze i które okażą się najbardziej przydatne zarówno podczas codziennych, jak i sporadycznych prac.

Z kolei pojedyncze klucze płasko-oczkowe są idealnym rozwiązaniem dla bardziej doświadczonych majsterkowiczów oraz profesjonalistów, którzy wiedzą, czego potrzebują. Samodzielne kompletowanie zestawów pozwala z łatwością dopasować klucze do własnych potrzeb oraz rodzaju wykonywanych prac.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą kluczy płasko-oczkowych. Oferujemy zarówno gotowe zestawy, jak i pojedyncze klucze najlepszych marek na rynku. Wszystkie narzędzia w asortymencie są starannie selekcjonowane przez naszych ekspertów.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do skontaktowania się z naszymi doradcami. Służymy fachowym wsparciem w doborze narzędzi precyzyjnie dopasowanych do Państwa potrzeb.