akumulatory zapasowe i ładowarki

Narzędzia akumulatorowe, takie jak wkrętarki czy szlifierki, potrzebują do działania akumulatorów Li-Ion lub NiCd oraz ładowarek. W tej kategorii znajdziesz akcesoria do narzędzi akumulatorowych, od standardowych akumulatorów Li-Ion/NiCd, poprzez ładowarki do elektronarzędzi (uniwersalne, wielonapięciowe), a skończywszy na adapterach do akumulatorów. Znajdziesz tu także zestawy akumulatorów i ładowarek do narzędzi akumulatorowych DeWALT, Black+Decker i Makita w atrakcyjnych cenach.


Akumulatory do elektronarzędzi

W ofercie posiadamy szeroki wybór akumulatorów do elektronarzędzi wykonanych w różnych technologiach. W nowoczesnych akumulatorach do narzędzi wykorzystuje się technologię litowo-jonową pozwalającą na optymalizację zużycia energii i długi czas pracy z jednego naładowania akumulatora.

Sprawdź naszą ofertę oryginalnych akumulatorów marki DeWalt, Black+Decker i Makita do wkrętarek, wiertarko-wkrętarek, wyrzynarek, pilarek i innych narzędzi akumulatorowych. Tylko oryginalne akumulatory dają gwarancję wytrzymałości i długiej żywotności akumulatora.

Ładowarki do akumulatorów

Ładowarka akumulatorowa służy do wprowadzenia energii elektrycznej do akumulatora elektrycznego. Przebieg oraz parametry ładowania akumulatorów do elektronarzędzi zależą od typu akumulatora, jego pojemności i wykonania. Producenci akumulatora do elektronarzędzi podają maksymalny prąd ładowania, maksymalny ładunek elektryczny lub natężenie prądu i czas ładowania, czasami też inne warunki, takie jak maksymalne napięcie czy temperatura. Dlatego też producenci ładowarek określają, jakiego typu akumulatory do elektronarzędzi można ładować daną ładowarką.

Adaptery USB do akumulatorów

Adaptery do akumulatorów posiadają złącza USB, które służą do ładowania i zasilania urządzeń elektronicznych z USB. Adapter USB zamienia akumulator do elektronarzędzi w przenośną ładowarkę dla telefonów, smartfonów, mp3, tabletów, nawigacji i wszystkich urządzeń które mają możliwość ładowania kablem USB.

Zapoznaj się z szeroką gamą akumulatorów, baterii, ładowarek i adapterów do akumulatorów  przeznaczonych do narzędzi akumulatorowych, wkrętarek, wiertarko-wkrętarek, laserów i tp.