wiertarko-wkrętarki akumulatorowe

Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki Li-Ion do zastosowań profesjonalnych i pół-profesjonalnych. Niewielkie rozmiary oraz ergonomiczna obudowa maksymalnie zwiększają komfort pracy i zwiększają wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Z kolei pojemne akumulatory Li-Ion zapewniają wydajną pracę przez wiele godzin. Zapoznaj się z pełną listą wiertarko-wkrętarek najlepszych producentów.


W tej kategorii przedstawiamy Państwu wiertarko-wkrętarki akumulatorowe do zastosowań profesjonalnych oraz półprofesjonalnych. Oferujemy wiertarki kątowe, bez udaru, z udarem oraz kompleksowe zestawy elektronarzędzi. Dzięki bogatej oraz starannie wyselekcjonowanej ofercie urządzeń bez problemu znajdą Państwo narzędzie precyzyjnie dopasowane do swoich potrzeb i rodzaju realizowanych prac. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty produktów.

Wiertarko-wkrętarki dostępne w ofercie naszego sklepu

Wkrętarko-wiertarki Makita:

Wkrętarko-wiertarki DeWALT:

Wkrętarko-wiertarki Black&Decker:

W jakich pracach sprawdzi się wkrętarka akumulatorowa oraz na co zwracać uwagę przy zakupie?

Wkrętarko-wkrętarki zasilane akumulatorowo to wyjątkowo uniwersalne, praktyczne i użyteczne elektronarzędzia, które z powodzeniem sprawdzą się zarówno w rękach profesjonalistów, jak i majsterkowiczów.

Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji prędkości obrotowej oraz momentu obrotowego prezentowane elektronarzędzia mogą być wykorzystywane do odkręcania i przykręcania różnorodnych śrub i nakrętek podczas prac remontowo-budowlanych.

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa doskonale sprawdzi się również podczas intensywnych prac monterskich i instalatorskich w szeroko rozumianym sektorze przemysłowym, branży meblowej, w branży stolarskiej czy wszędzie tam, gdzie konieczne jest mocne i ergonomiczne elektronarzędzie do przykręcania, wiercenia i montowania.

Ogromną zaletą akumulatorowych wiertarko-wkrętarek jest możliwość wykorzystywania ich w miejscach bez dostępu do sieci elektrycznej oraz w pracach, które wymagają częstego przemieszczania się z narzędziem podczas realizowanych robót. Wiertarko-wkrętarka zasilana bezprzewodowo doskonale sprawdzi się np. podczas prac dekarskich oraz w rękach służby utrzymania ruchu podczas konserwacji i napraw maszyn, urządzeń czy konstrukcji lub instalacji technicznych.

W naszym asortymencie znajdą Państwo wyłącznie sprawdzone elektronarzędzia cieszące się uznaniem wśród polskich fachowców. Dysponujemy renomowanymi wiertarko-wkrętarkami kątowymi, gotowymi zestawami narzędzi oraz narzędziami zarówno wyposażonymi w mechanizm udaru, jak i bez udaru.

Akumulatorowe wiertarki kątowe

Zasilane bezprzewodowo wiertarki kątowe to nieocenione wsparcie podczas wiercenia, odkręcania lub przykręcania śrub albo nakrętek w ciasnych i trudno dostępnych miejscach. Kątowe wiertarki okażą się przydatne np. w warsztatach samochodowych i maszynowych oraz w trakcie prac montażowych i instalatorskich.

Wkrętarko-wiertarki z udarem

Wkrętarko-wiertarki z udarem to solidne i wyjątkowo mocne elektronarzędzia, które pozwolą na odkręcanie zapieczonych śrub, a także pozwolą na realizację najtrudniejszych prac montażowych.

Wkrętarko-wiertarki bez udaru

Narzędzia pozbawione mechanizmu udarowego to wyjątkowo praktyczne i uniwersalne urządzenia, które stanowią kluczowe wyposażenie większości warsztatów, garaży i domowych składzików narzędzi. Takie elektronarzędzia najczęściej wykorzystywane są do skręcania mebli, podczas prac remontowych i wykończeniowych oraz w trakcie innych domowych robót.

Zestawy narzędzi bezprzewodowych

Gotowe zestawy elektronarzędzi mogą okazać się strzałem w dziesiątkę, gdy poszukujemy kompleksowego wyposażenia pozwalającego na realizację zarówno specjalistycznych i wymagających, jak i podstawowych prac instalatorskich i monterskich.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą bezprzewodowych elektronarzędzi. Każde urządzenie wyposażone jest w nowoczesny, pojemny i wydajny akumulator litowo-jonowy zapewniający długi czas pracy na jednym cyklu ładowania. Wszystkie urządzenia opatrzone są gwarancją producenta i zapewniają świetne parametry techniczne do wydajnej i wygodnej pracy.

W naszym sklepie oferujemy wyłącznie produkty renomowanych marek: Makita, Bosch, DeWALT czy Black&Decker. Jeśli mają Państwo pytania, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Służymy pomocą na każdym etapie współpracy.