szczypce do rur

Szczypce nastawne to narzędzia ręczne niezbędne do prac związanych z wszelkiego rodzaju pracami instalacyjnymi i montażowymi - m.in. w branży ciepłowniczej, hydraulicznej czy w szeroko rozumianym sektorze przemysłowym.
Szczypce nastawne sprawdzą się do przykręcania i odkręcania rur, nakrętek, śrub, kolanek, odpływów i elementów związanych z ciągami wodnymi. Dzięki swojej konstrukcji oraz stosowanej dźwigni szczypce do rur zapewniają mocny samozaciskowy chwyt, który ułatwia pracę z obłymi elementami o gładkiej powierzchni trudnymi do przykręcenia za pomocą innych kluczy i narzędzi ręcznych.


Szczypce klucz - narzędzia do profesjonalnych zastosowań

Narzędzia nastawne umożliwiają sprawne dokręcanie, odkręcanie oraz pozycjonowanie elementów montażowych i instalacyjnych bez konieczności użycia dużej siły. Dzięki temu są to niezwykle uniwersalne i funkcjonalne narzędzia ręczne o trwałej konstrukcji oraz szerokim zakresie zastosowań.

Oferujemy Państwu wyłącznie najlepszej jakości klucze nastawne dostosowane do każdego rodzaju zastosowań - zarówno niewymagających prac domowych, jak i w pełni profesjonalnych aplikacji stosowanych przez służby utrzymania ruchu, ekipy remontowo-budowlane czy specjalistów działających w branży motoryzacyjnej, wodociągowej, ciepłowniczej, hydraulicznej lub w pozostałych branżach sektora przemysłowego i budowlanego.

Szczypce nastawne - szeroka oferta w atrakcyjnej cenie

Wśród bogatego asortymentu naszych narzędzi ręcznych znajdą Państwo najlepszej jakości szczypce najlepszych producentów na rynku. Nasze produkty wykonane są z najtrwalszych materiałów oraz gwarantują trwałe i mocne konstrukcje, które zapewnią długą żywotność oraz niezawodność szczypiec.

Szeroki zakres rozwarcia szczęk, wygodny chwyt oraz łatwa i precyzyjna regulacja gwarantują znaczną uniwersalność oraz praktyczność oferowanych narzędzi nastawnych. Rekomendujemy Państwu szczególnie narzędzia marki Bahco, Irimo oraz Knipex, szczypce nastawne typu Cobra, Bocianki i Aligator.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli mają Państwo wątpliwości lub pytania związane z naszą ofertą asortymentową szczypiec do rur, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.