nożyce do blachy elektryczne

W tej kategorii znajdziesz elektryczne nożyce do cięcia blachy. Zarówno nożyce do cięcia blach trapezowych czy falistych używane przez dekarzy, jak również nożyce do cięcia arkuszy blach na wprost jak i po różnych łukach i krzywiznach. Lekkie i poręczne nożyce elektryczne umożliwiające wycinanie przeróżnych kształtów w blachach, znajdują zastosowanie w branży samochodowej np. przy cięciu otworów w karoseriach samochodowych, pod szyby czy szyberdachy.


Nożyce elektryczne do blachy

Elektryczne nożyce do blachy to specjalistyczne elektronarzędzia znacząco ułatwiające i przyśpieszające cięcie blach trapezowych i falistych podczas prac dekarskich. W tej kategorii zapewniamy Państwu szeroką ofertę, w której skład wchodzą profesjonalne nożyce do blachy elektryczne. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Sprawdzone elektryczne nożyce do blachy w atrakcyjnych cenach

W asortymencie naszego sklepu oferujemy Państwu wyłącznie starannie wyselekcjonowane elektryczne nożyce do blachy, które są chętnie wybierane przez polskich fachowców i specjalistów. W naszej ofercie dysponujemy urządzeniami renomowanych marek, takich jak m.in. Makita i Bosch.

Wszystkie nożyce elektryczne od cięcia blachy pozwolą Państwu wygodnie, szybko, precyzyjnie i powtarzalnie ciąć arkusze blachy falistej i trapezowej po liniach prostych, po łukach oraz krzywiznach. Co więcej, nożyce do blachy pozwolą także wykonywać bardziej skomplikowane cięcia – np. wycinanie otworów o nietypowych kształtach.

Wszystkie elektryczne nożyce dostępne w naszej ofercie spełniają aktualne normy i wymogi, a także opatrzone są wieloletnią gwarancją producenta. Pracownicy naszego sklepu każdego dnia dbają o to, aby zapewnić Państwu możliwość wyboru jedynie spośród najpopularniejszych i najbardziej uznanych elektronarzędzi, które tworzą kategorie produktowe naszego sklepu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Na co zwracać uwagę, wybierając elektryczne nożyce do cięcia blachy?

Nożyce elektryczne do cięcia blachy to specjalistyczny sprzęt, który powinien być dobierany przede wszystkim na podstawie rodzaju planowanych prac, a zwłaszcza ich intensywności i specyfiki. Poza tym nożyce do cięcia powinny być dopasowane do oczekiwań i preferencji ich użytkowników. Dzięki temu zadbamy o komfort i odpowiednie tempo pracy.

Wśród najważniejszych kwestii, na które należy zwrócić uwagę, wybierając nożyce elektryczne do cięcia blach, należy zaliczyć przede wszystkim: moc znamionową silnika elektrycznego, minimalny wewnętrzny oraz zewnętrzny promień cięcia, maksymalną grubość cięcia aluminium i stali przy rozciągliwości kolejno 200 i 400 N/mm2 (a także, w ramach potrzeb, przy innych rozciągliwościach metali). Warto także zweryfikować rodzaj uchwytu, jaki zapewniając nożyce do blachy, rodzaj noża, częstotliwość skoków na biegu jałowym, a także dodatkowe funkcje.

Moc znamionowa

Duża moc znamionowa silnika elektrycznego, w który wyposażone są nożyce do przecinania blachy, pozwoli łatwo i szybko ciąć grubsze arkusze blachy falistej i trapezowej, a także ograniczyć ryzyko przegrzania elektronarzędzia podczas intensywnej pracy. Zwykle nożyce do przecinania blachy generują od 380 do 750 W mocy.

Minimalny zewnętrzny i wewnętrzny promień cięcia

Minimalny zewnętrzny i wewnętrzny promień cięcia jest niezwykle ważnym parametrem technicznym. Warunkuje on możliwości manewrowania nożycami, a w konsekwencji determinuje zakres możliwości obróbki blachy. Zwykle nożyce do przecinania blachy pozwalają na uzyskanie minimalnego promienia cięcia zewnętrznego i wewnętrznego na poziomie od 30/30 mm do 250/250 mm.

Grubość cięcia

Kolejnym istotnym parametrem technicznym warunkującym użyteczność i funkcjonalność, jaką zapewniają nożyce do przecinania blachy, jest grubość cięcia. Zwykle podawana jest ona osobno w przypadku aluminium i stali dla metali o rozciągliwościach: 200, 400, 600 i 800 N/mm2. Najczęściej nożyce do przecinania blachy pozwalają na cięcie aluminium o rozciągliwości 200 N/mm2 w zakresie od 2,5 do 4 mm oraz stali o rozciągliwości 400 N/mm2 w zakresie od 1 do 3,2 mm.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!