ramiona zapasowe do ściągacza do łożysk wydłużone [4532LK5]
-
Producent:
-
Kod producenta:4532LK5
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7191 pkt. |
ramiona zapasowe do dwuramiennych ściągaczy do łożysk firmy BAHCO model 4532LK5 o zwiększonej długości, pasują do ściągaczy dwuramiennych 4532-E, 4532-F i 4532-G.
wykonane ze wysokiej jakości stali specjalnej, galwanizowane i odkuwane pozwalaja przenosić duże siły podczas ściągania łożysk/
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ramiona zapasowe o zwiększonej długości 4532LK5 mają długość całkowitą 500mm, rozmiar szczęki chwytającej: [A] = 5mm, [B] = 25mm, [C] 54mm, [D] = 35mm; waga jednego ramiona 7000g;
mogą współpracować z dwuramiennymi ściągaczami model 4532-E, 4532-F i 4532-G.
dostępne są również ramiona do tych samych ściągaczy, o innych długościach: 300mm [4532LK3] i długości 400mm [4532LK4]
ramiona zapasowe 4532LK5 sprzedaje się jako parę (2szt.)
| waga: | 7000 g |
| EAN: | 7314151720223 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| długość ramion: | 500 mm |
| masa z opakowaniem: | 7.590 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
