trzpień zapasowy do ściągaczy do łożyska [4532-EFG/S]
-
Producent:
-
Kod producenta:4532-EFG/S
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2227 pkt. |
trzpień do ściągaczy do łożysk BAHCO model 4532-EFG/S, wykonany ze specjalnej wysokiej jakości stali, czerniony i hartowany indukcyjnie.
trzpień 4532-0AB/S pasuje do ściągaczy firmy Bahco takich jak: 4532-E; 4532-F; 4532-G
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.trzpień 4532-CD/S na jednym końcu jest kulka stalowa co umożliwia dobre centrowanie i łatwe obracanie.
trzpień 4532-CD/S gwint G 3/4X14mm długość całkowita 280mm zakończony śrubą M27, waga 1275g.
| długość całkowita: | 280 mm |
| gwint wrzeciona: | G3/4"x14mm |
| EAN: | 7314151838386 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.220 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
