dwuramienny ściągacz do łożysk z cienkimi łapami, 10-45mm, Facom [U.14L]
-
Producent:
-
Kod producenta:U.14L
263,06zł brutto
213,87zł netto
378,35zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2631 pkt. |
Dwuramienny ściągacz z cienkimi łapami do łożysk, 10-45mm, Facom [U.14L].
Ściągacz [U.14L] pozwala na chwytanie łożysk na zewnątrz o średnicach 10-45mm, wyposażony jest w sprężynę powrotną.
Ściągacze do łożysk firmy FACOM są mocne i trwałe, wykonane są z najwyższej jakości stali specjalnej, odpowiednio wyprofilowane cienkie ramiona umożliwiają pracę w ciasnych miejscach.
Trzpienie ściągaczy są bardzo trwałe, zakończony jest kulką, dzięki czemu łatwo się obraca i centruje umożliwiając szybką pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.dwuramienny ściągacz z cienkimi łapami do łożysk, 10-45mm, Facom [U.14L]:
- ściągacz zewnętrzny, dwuramienny do ściągania łożysk,
- wyposażony w sprężynę powrotną,
- ściągacz jest utrzymywany na łożysku nawet jeśli nie jest napięty,
- zakres pracy ściągacza to 10-45mm
- waga ściągacza [U.14L] - 380 g,
- typ gwarancji: E (gwarancja dożywotnia - wymiana na nowy).
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga: | 380 g |
| EAN: | 3148510663104 |
| stan: | nowy |
| typ ściągacza: | zewnętrzny |
| długość ramion: | 75 mm |
| zakres pracy ściągacza zew.: | 10-45 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.383 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
