dwuramienny ściągacz do łożysk [4532-B]
-
Producent:
-
Kod producenta:4532-B
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3887 pkt. |
uniwersalny dwuramienny ściągacz do łożyska firmy BAHCO 4532-B, z odwracanymi ramionami pozwalającymi pracę wewnątrz łożyska jak i zewnątrz.
ściągacz 4532-A pozwala na chwytanie łożysk zewnątrz o średnicach 25-130mm, a wewnątrz 80-180mm.
ściągacze do łożysk firmy BAHCO sa mocne i trwałe, wykonane sa z najwyższej jakości stali specjalnej, odpowiednio wyprofilowane cienkie ramiona umożliwiają pracę w ciasnych miejscach. Trzpienie ściągacza są bardzo trwałe. Wszystkie trzpienie zakończone sa kulką, dzięki czemu łatwo się obracają i centrują umożliwiając szybką pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
ściągacz dwuramienny 4532-B; do chwytania łożysk zewnątrz [a] o rozmiarach 25 - 130mm i do chwytania wewnątrz [b] 80 - 180mm; długość ramion [b] 100mm.
trzpień ściągający [4532-OAB/S] pozwala na pracę z maksymalnym momentem obrotowym 80Nm; maksymalny udźwig ramiona 4,5T. trzpień ściągający gwint M14x1,5x135 ze śrubą M17; można go dokupić pojedynczo jako część wymienną.
ramiona chwytające [4532K1] można również dokupić pojedynczo jako część wymienną; długość całkowita 100mm; szczęki chwytające maja rozmiary szerokość [C] 25mm; szerokość części chwytającej [B] 13mm; grubość [A] 3mm.
dostępne są również ramiona chwytające wydłużone [4532LK1] o długości całkowitej 200mm pozwalające pracować z łożyskami osadzonym głębiej o ograniczonym dostępie.
waga ściągacza 4532-B - 1200 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga: | 1200 g |
| gwint wrzeciona: | M14x1,5mm |
| EAN: | 7314151082116 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| typ ściągacza: |
|
| długość ramion: | 100 mm |
| zakres pracy ściągacza zew.: | 25-130 mm |
| zakres pracy ściągacza wew.: | 80-180 mm |
| masa z opakowaniem: | 1.145 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
