trójramienny ściągacz do łożysk wewnętrzny 23-130 mm /zewnętrzny 7-140 mm, Facom [U.306PB]
-
Producent:
-
Kod producenta:U.306PB
843,07zł brutto
685,42zł netto
1397,22zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8431 pkt. |
Uniwersalny trójramienny ściągacz wewnętrzny/zewnętrzny do łożysk Facom U.306PB z możliwością montażu 2 lub 3 ramion, dostarczany z 1 kpl. łap zewnętrznych oraz 1 kpl. łap wewnętrznych.
Zakres mocowania wewnętrzny wynosi 23 -130 mm, zakres mocowania zewnętrzny wynosi 7 - 140 mm. Łapy ściągacza blokowane są za pomocą sprężyny powrotnej, dzięki czemu jest on utrzymywany na łożysku nawet, jeżeli nie jest napięty, co znacznie poprawia bezpieczeństwo i wygodę pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Ściągacz trójramienny do łożysk wewnętrzny/zewnętrzny Facom [U.306PB]:
- uniwersalny ściągacz z możliwością montażu 2 lub 3 łap,
- ściągacz z łapami samozaciskowymi za pomocą sprężyny powrotnej,
- utrzymywany jest na łożysku nawet, jeżeli nie jest napięty,
- łapy są blokowane na łożysku za pomocą pokrętła, dzięki czemu nie ma ryzyka spadnięcia ściągacza z łożyska,
- śruba z ogranicznikiem momentu: ścięcie kołka w przypadku przekroczenia dopuszczalnego momentu (dostarczany z 2 kołkami zapasowymi),
- ściągacz dostarczany jest z 1 kpl. łap zewnętrznych oraz 1 kpl. łap wewnętrznych.
Parametry ściągacza Facom [U.306PB]:
- typ ściągacza: wewnętrzny / zewnętrzny,
- zakres mocowania:
- chwyt wewnętrzny: Ø 23 -130 mm,
- chwyt zewnętrzny: Ø 7 - 140 mm,
- liczba ramion: 3,
- długość ramion: 225 mm,
- długość całkowita: 262 mm,
- maksymalna siła nacisku na końcówce ramienia: 30 kN,
- śruba: 18 mm,
- waga: 1,6 kg,
- typ gwarancji: E (bezpłatna wymiana produktu bez ograniczenia w czasie).
Narzędzia Facom objęte są całkowitą gwarancją, bez ograniczenia w czasie!
| waga kg: | 1,6 kg |
| EAN: | 3148519884579 |
| stan: | nowy |
| typ ściągacza: |
|
| długość ramion: | 225 mm |
| zakres pracy ściągacza zew.: | 7-140 mm |
| zakres pracy ściągacza wew.: | 23-130 mm |
| masa z opakowaniem: | 2.33 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
